Szerző: nem_programozhato

A tótoknak végleg elment az eszük


A régi, 19. századi magyar nyelvben volt egy olyan mondás, hogy a “tótnak csak délig van esze”, de ezeknek a 21. században már reggel kilencig sincs. A szlovák belügyminisztérium ma nagy dérrel-dúrral bejelentette, hogyhát kéépzejjétek, a Kuciak-pár meggyilkolásával megvádolt két gútai fiatalembert ma megvádolták még egy 2016-ban meggyilkolt gútai vállalkozó megölésével is, s hogy a Kis-Dunában már meg is találták a gyilkos fegyvert. Ezt itt:

https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2531985673498306

S állítólag maga a vádlott mutatta meg nekik, hova dobta bele a Kis-Dunába! S hogy a nagyságos szlovák rendörség vizsgálja, nem egy másik, a Vágban talált rozsdadarabot használtak-e a Kuciak pár megöléséhez.

(tovább…)

Istár szadistái, a szarházy Esterházyiak


Aki azt hinné, ezen illuminátus klán – a hatalmát elvesztve – rég eltünt a történelem süllyesztöjében, az hatalmasat téved!

“Mottó”: ha a kígyó rátekeredik valamire, támadd a fejét.

Sadists of Ishtar (Istár szadistái)

https://returnofzeus.blogspot.com/sadist-of-esterhazy.html

Wikipédia: “Az Eszter perzsa eredetű női név, a jelentése csillag. Istár asszír-babilóniai istennő nevével azonos eredetű.”

(tovább…)

A pakisztáni-indiai konfliktus felszítása mögött az amerikaiak álltak


Hogy így próbáljanak nyomást gyakorolni Kínára, melynek Kasmír a “hátsó udvarában” fekszik, s Kína is könnyen belekeverhetö lett volna a konfliktusba. Pakisztán Kínával ápol jó kapcsolatokat, India pedig az USA-val. Milyen “elegáns” lett volna erösen meggyengíteni Kínát, amennyiben az belekeverödött volna egy nagy konfliktusba Indiával. Az USA lett volna a nevetö harmadik.

Kína ellenzi a koreai újraegyesítést, nem akar a szomszédságában egy erös, egyesített, USA-szövetséges Koreát. Nem volt véletlen tehát, hogy az indiai-pakisztáni konfliktus nem sokkal a Trump-Kim Dzsong-un csúcstalálkozó elött lobbant fel, s rögvest ki is aludt a csúcstalálkozó után. Kína nem ijedt meg az USA-tól, nem hagyta zsarolni magát. A Trump-Kim Dzsong-un csúcstalálkozó Vietnamban kudarccal végzödött.

(tovább…)

Hogyan müködik a propaganda – jelenkori iskolapélda Bayer Zsolttól


Sokan a csunya szájáról ismerik, én viszont Magyarország legsablonosabb propagandistájának tartom, aki mint pénzszeretö ember a forgatókönyvet a lehetö legpontosabban, a legnagyobb odaadással és odafigyeléssel követi. A tegnap elhangzott propagandisztikus elöadását fogom elemezni, és a propaganda legmélyebb, csak kevesek által sejtett szintjeit fogom leleplezni.

(tovább…)

A Brazil Nemzeti Múzeumnak két tonna kokain miatt kellett szénné égnie


Bizarr hír jelent meg tavaly augusztusban egyes médiumokban: két tonna Brazíliából származó kokaint foglaltak le a belga hatóságok Ghent kikötöjében. A kábítószeres müanyagzacskócskákra az orosz kormánypárt, az Egységes Oroszország pártcímeréhez hasonló logócskák voltak nyomtatva.

2018.8.25: Cocaine in packages with ‘United Russia’ logo found in Belgium

https://www.kyivpost.com/russia/112-ua-cocaine-in-packages-with-

Pár nappal késöbbi hír:

2018.9.3: Porig égett a Brazil Nemzeti Múzeum

https://alfahir.hu/2018/09/03/katasztrofa_tuzeset_brazilia_

A két hír közt sajnos összefüggés van: az elfogott szállítmány az orosz politikai köröknek volt szánva, aholis dúl a kokainfüggöség. A kokain bár erös függöséget okoz, erösen serkenti az intellektuális képességeket is.

(tovább…)

Michael Hemmingson (1966-2014)


Ma van Michael Hemmingson halálának az ötödik évfordulója. Egy “irányítatlan lövedékké” vált dezinfo-ügynöké és agyprogramozó gyilkosé az USA katonai titkosszolgálatainak alkalmazásában, mert ez is volt, nemcsak író, forgatókönyvíró, irodalomkritikus és kultúrantropológus mint ahogy a wikipédiában szerepel. Személyesen nem ismertem, mégis ö volt az én nagy “tanítómesterem” is az okkult és ezoterikus dolgokban. Nem természetes halált halt, mint ahogy a wikipédiában szerepel, hanem öt is úgy gyilkoltatták meg, Tijuanában,Mexikóban, amint az ott élö lányát ment meglátogatni.

(tovább…)

Steven Greer munkássága


greerEredeti szakmáját tekintve orvos, ki késöbb a háttérhatalom (a Rockefellerek) szolgálatába állt mint az UFO-leleplezéses iparág fö nyilvános arca. A lila rövidujjú és a bordópiros függöny kombinációja a képen szimbolizálni hivatott valamit Greer lojalitása felöl (Jelenések 17:4). Ö is “titokzatos babilon”, a sátán szolgálója, az irányított hamis ellenzék fö szószólója az UFO leleplezések terén. Mivel a háttérhatalom az elmúlt évtizedek során több minden beismerése mellett döntött (ill. kényszerült) félnyilvános szinten, Greer-nek is meg van engedve, hogy egyre több mindenröl beszéljen. Úgy prezentálja magát, mint aki a háttérhatalom békésebb szárnyához tartozik, azok közé, akik szeretnék elkerülni a végsö idei totális civilizációs katasztrófát.

(tovább…)

Csödöt mondott Trumpék elsö puccskísérlete?


Fura és rejtélyes hír járta be az amerikai sajtót az elmúlt napokban: több szövetségi államban kiesett a 911-es segélyhívórendszer, teljesen elérhetetlenné vált a 911-es vészhívószám (a 112-es amerikai megfelelöje) és elérhetetlenné vált sok, a Centurylink telekomunikációs óriáscég szerverein futó weboldal is:

CENTURYLINK OUTAGE: WHERE ARE 911 SERVICES AFFECTED?

https://www.newsweek.com/911-outage-clark-county-centurylink

Az esetek között összefüggés van: a Centurylink müködteti a 911-es vészhívórendszert is az USA-ban. De vajon miért estek ki a cég adatforgalmat továbbító router-jei országszerte?

(tovább…)

Amikor néhány gútai kisember ellen dolgozik az egész belügyi apparátus szinte a teljes szabadkömüves sajtóval karöltve … (3.rész)


Amikor pár Kočner mellett küzdö szlovák vakolókanalason kívül nem áll ki mellettük senki … beleértve a CIA által irányított “szlovákiai magyar” sajtót se. Ott bizony nagy a túlerö, amivel szemben nem egyszerü védekezni. De azért mégis lehetséges, csak jó nagyokat kell “ütni”. És szarni jó magasról a személyiségi jogaikra. Üsd vágd, nem apád. Elöször is tisztázzuk, mi az a förtelmes undokság, ami “szlovákiai magyar” sajtónak nevezi magát, holott az USA-ból irányítják, és a globális szabadkömüves hierarchia felsö szintjein található amerikai-angolszász milliárdosok mint Soros, Lauder vagy Murdoch érdekeit képviseli. Nevezett úriemberek hatalmasabbak bármelyik közép-európai kormánynál.

(tovább…)

Miért került Marián Kočner Ronald Laudernek, a Zsidó Világkongresszus elnökének a célkeresztjébe? (2. rész)


Miért lett Marian Kocner kegyvesztett, s miért próbálják most Lauder megrendelésére rávarrni a Kuciak ügyet? A válasz:  Kocner 70 millió eurós (22 milliárd forint) követelése a Markíza magántévé és annak förészvényese, a Lauder által tulajdonolt CME médiabirodalommal szemben, melyet Lauder nem akar kifizetni.

Két nagykaliberü ügy, a Kuciak gyilkosság (a korábbi kormánydöntési kisérlet) és a Lauderrel szembeni 70 millió eurós követelés szálai futottak össze, ezért a jelenlegi fejlemények.

(tovább…)

A szlovák titkosszolgálat szuperkurvája ölette volna meg Kuciakot? (1. rész)


Egy titkosszolgálati vakolókanalas frakciónak dolgozó, normálban mézes-mázos-csapdának használt közönséges kurva közvetítette volna Ján Kuciak újságíró megölését, ami miatt tavasszal majdnem színes-forradalom tört ki Szlovákiában?

Korábban én is foglalkoztam a témával a Holnap államcsínykísérlet lesz Pozsonyban c. írásban. Láss csodát, most, fél évvel késöbb, állítólagos fordulat történt az elkövetök felderítésében!

(tovább…)

A Trump-Kim Dzsongun találkozó az iráni helyzet miatt hiúsult meg


A két Kórea vezetöi már szinte ölelgették egymást, mindenki a szingapúri amerikai-észak-kóreai csúcstalálkozóra készült, aztán amikor Trump felmondta az iráni atomalkut, hirtelen minden megromlott. Ez nem volt véletlen egybeesés, Irán ugyanis az atomalku felmondása és az iráni eröket Szíriában ért izraeli “kifüstölös” hadmüvelet után atomcsapásra készülödött Izrael ellen, melyre korábban észak-kóreától kapta az atomfegyvereket. Mivel az izraeli válaszcsapás nemcsak Iránt sújtotta volna, hanem a felfegyverzö országot is, Észak-Kórea hirtelen megingott, tudatosította, hogy a jövöben mégis szüksége lehet az atomfegyvereire potenciális izraeli (atom)támadások kivédése érdekében, s elkezdett akadályokat görgetni a készülö észak-kóreai-amerikai kiegyezés útjába.

Már az idén januárban kínai felségvizeken “balesetet szenvedett” iráni olajtankert is valójában izraeli tengeralattjáró süllyesztette el, mert a köolajon kívül észak-kóreai fegyvereket is készült volna Iránba szállítani.

(tovább…)

Atomháború lóg a levegöben …


Meg vannak örülve, ez a tegnap esti kabbalista-sátánista szempontból nézve “szupermisztikus” esemény mint valamilyen dilinyós-denevéreket megörjítette öket:

150 éve nem látott jelenséggel búcsúzik januártól a Hold

https://24.hu/tudomany/2018/01/31/150-eve-nem-latott-jelenseggel-bucsuzik-januartol-a-hold/

Sajnos nem viccelek, a helyzet halálosan komoly. Ez a republikánus képviselökkel teli express-vonat, melyen Paul Ryan republikánus házelnök is rajta volt, egy west-virginiai “nyaralóhely” (atombunker) felé tartott, és úgy lett a “jófiúk” által kisiklatva, hogy likvidálják a veszett kutyákat.

(tovább…)

Trump klímaváltozásos humora


December végén az USA keleti partvidékét soha nem látott erösségü hidegfront és havazás érte el, melyet éppúgy a HAARP-rendszereket müködtetö, de most már Trumphoz hü katonai erök idéztek elö mesterségesen, mint korábban – a globális felmelegedéses szélhámosságot támogatandó – a forróságokat és idöjárási extrémeket az elmúlt években.

Trump ezt a módját választotta a világ által idáig látott legnagyobb szélhámosság, az Obama és Ferenc pápa által propagált “globális felmelegedés” lufijának a kipukkasztásához:

2017.12.29.

Trump szerint jól jönne egy kis globális felmelegedés Amerikának

https://24.hu/kulfold/2017/12/29/trump-szerint-jol-jonne-egy-kis-

(tovább…)

2018 elején rossz dolgok történtek (meg majdnem)


2018.január 21: Hihetetlen, de dezinformációnak bizonyult az állítólagos Hawait támadó “izraeli tengeralattjáró”, éppenséggel nem volt semmiféle tengeralattjáró. De ugyanakkor a rakétariadó se “véletlen hiba” folytán lett kiadva, hanem a hawaii polgári védelem félre lett tájékoztatava az “érkezö rakétáról” – szándékosan! Egy pszi-op volt az egész, hogy kondicionálják az embereket, fokozzák a hangulatot a várható (nukleáris) háborúra Észak Kóreával ill. az azt megelözö potenciális hamis zászlós támadásra.

———————————-

Eredeti cikk: 1. Hawai-on hamis zászlós ballisztikus rakétatámadás lett meghiúsítva (amit Észak-Kóreára kentek volna, és akár nukleáris Armagedonba is torkollhatott volna)

2. Trump pedig vírusokat vitetett december végén Izraelbe. 2018-at írunk, ami az 1918-as spanyolnátha járvány századik évfordulója is. De nem kell megijedni: erröl is már túl sokan tudnak ahhoz, hogy azokat a vírusokat tényleg ki is merjék majd engedni. Szerintem legrosszabb esetben is csak valamilyen “pszi-op járvány” lehet, amivel többnyire csak a médiumok fognak riogatni.

(tovább…)

A kabbalista-sátánista Petöfi?


felrobbantott_vilag

Petöfi Sándor: Az örült

http://mek.oszk.hu/…vs184601.htm#02

Ha megérik a gyümölcs: lehull fájáról.

Érett gyümölcs vagy, föld, lehullanod kell.

Még várok holnapig;

Ha holnap sem lesz a végitélet:

Beások a föld közepéig,

Lőport viszek le

És a világot a Levegőbe röpítem… hahaha!

/Szalkszentmárton, 1846. január/

(tovább…)

“Isten” egy kozmikus humanoid


Aki még mindig él, s élni is fog, mivel a teremtöink már rég rájöttek a halhatatlanság titkára. Az ösi indiai vallásokban egyrészt valós égi tudás maradt fenn (pl. a reinkarnációról), másrészt az “istenek” személye sincs annyira elmisztifikálva mint a késöbbi három nagy monoteista vallásban. A keresztény-zsidó-muzulmán “Isten” a hindu mitológiában Shániként(Szaturnuszként) ismert, s a hindu szövegeket olvasva teljesen nyilvánvalóvá válik, hogy egy hús-vér földönkívüli biológiai lény. A bibliai Ószövetség igaz és hiteles, de teljesnek mégse nevezhetö képet ad róla. Hindu mitológiai szövegeket fogok most elemezni, melyek értékes kiegészítöként szolgálnak a Bibliához.

(tovább…)

Kilátások: rövidtávon türhetöek, hosszútávon rosszak


Pár hónap szünet után itt az ideje ismét “feléleszteni” a weboldalt. Hogy s mint vagytok?

A helyzet – rövidtávon – bár riasztónak tünhet, de valójában nem annyira rossz. A gonosz erök még gonoszabbak, a jók viszont még jobbak lettek, s ezen két “tábor” ádáz küzdelme egyelöre egyensúlyban maradt, s úgy néz ki, a közeljövöben is abban fog maradni, elkerülendö a nagy világégést és civilizációs összeomlást. De a végsö idei próféciák mégis lassan de biztosan, és egyre jobban, beteljesülöben vannak. Korábban már itt is említettem, a katasztrofális végsö idei események kijátszódása csak valamikor a 2020/30-as években lesz várható. Még mindig van valamennyi idö. Örüljetek minden, még nyugalmas évnek, melyet békességben és (némelyek) még mindig viszonylagos jólétben élhettek le.

(tovább…)

Hideg, meleg, nagyon intelligens és náci: Vlagyimír Putyin, az antikrisztus-jelölt

Titkos politikai szerelmi háromszög Orbán Viktor, a szlovák neonácik és Vlagyimír Putyin közt? Ó, igen.

Ki ez a magyartisztelő szlovák neonáci?

http://www.origo.hu/nagyvilag/20160308-marian-kotleba-portre.html

“Magyarellenes jelszavakat nemigen hallani tőle … És támogatja Orbán Viktort. Ki ez a Marian Kotleba?”

Kotleba orosz zászlókkal ünnepel – jelentkezzen, aki érti http://ujszo.com/online/kozelet/2016/05/05/kotleba-orosz-zaszlokkal-unnepel-jelentkezzen-aki-erti

Alázattal jelentkezem, én értem!

(tovább…)

Francia elnökválasztás 2017 és annak lehetséges világpolitikai következményei

Az április-májusi francia elnökválasztás tétje óriási az EU szétverésének és a putyini NWO létrehozásának szempontjából. Ha ugyanis nem gyöz a Le Pen lány, Franciaország a jövöben bármikor megvétózhatja az oroszok hatalomátvételi kísérleteit az ENSZ-ben. A baj viszont azzal van, hogy míg az elsö fordulóban (április 17) a legtöbb közvéleménykutatás szerint Jean-Marie Le Pen nyer (25 százalék körüli eredménnyel), és ezzel tovább jut a második fordulóba (május 7-én tartják), addig a második fordulót mindössze 40 százalék körüli eredménnyel el fogja veszteni. Lehet, hogy április 17 és május 7-e között Franćiaországban is lesz egy hatalmas “iszlám terrorista” hamis zászlós merénylet, mint ahogy Orbán is robbanttatott a Teréz körúton a “migráncs-kvótás” népszavazás elött?

(tovább…)

Gyakran átírt forgatókönyv


Emiatt tüntek annyira zavarosnak az utóbbi hetek világpolitikai történései. Amikor egy színdarab forgatókönyvét is az utolsó pillanatban többször átírják, ott is fennáll a veszély, hogy az is zavarossá, nehezen érthetövé és silánnyá válhat. Trump új szerepe például már nem “antikrisztusi hamis megváltó”, hanem “politikai öngyilkos merénylö”, aki állítólag nem fogja kitölteni a négy évét se, annyi (látszatra!) öngyilkos lépést fog tenni politikailag, melyek viszont, ha áldozatok árán is, de felgyorsított léptekkel fogják elöre vinni a történelem menetét a (putyini) világkormány felé. (tovább…)

Duterte úr a Fülöp-szigeteken NWOs-cionáci népirtást “tesztelget”


Olyat amire Orbán úr a stadionokat építteti.

Hogyan lehet egy népirtást levezényelni úgy, hogy azt a közvélemény lényegében elfogadja? Úgy hogy a kiirtandó elemenseket – akik útjában állnak a cionáci NWO-s globális rendszernek – drogfogyasztóknak, antiszociálisoknak meg hasonlóknak bélyegzi. A receptet már Hitler úr is ismerte.

(tovább…)

Esu Immánuel (“Jézus”) valós személy volt


A leghatásosabb módja az emberek meggyözésének Isten létezése felöl az, ha bemutatom a sötét oldalt! Ez az elv vezérelt az elmúlt években a blog írása közben, s mára szerencsére eljutottunk oda, hogy sokak számára már egyáltalán nem okoz problémát elfogadni, hogy Jahve valóban létezik, s ezen “világ”(bolygó) Ura az idök kezdetétöl fogva, amióta csak léteznek itt emberi civilizációk, s hogy “Öreg Istenként” például már a hunok ösei is öt imádták. Sokak számára viszont továbbra is problémát jelenthet hinni “Jézusban” (Esu Immanuelben), annak ellenére, hogy valójában már a legösibb vallási szövegeinkben is emlegetve van mint olyan, akinek a nagyon távoli jövöben Isten a kezébe adja a “világ” (bolygónk) irányítását.

(tovább…)

Az okkult hatalom az NWO mögött: a Chábád Lubavics szekta


zsido_com_logoMegvizsgáljuk, mi a “kötöanyag” Vlagyimír Putyin, a Trump család és Orbán Viktor között, hogy miért lett Orbán és a FIDESZ a Putyin-Trump féle cionáci-fasiszta NWO prominens egyénisége Európában, és hogy a magyarországi “Shlomo Goldmanstein” nem más, mint Köves Slomó, a Lubavics féle “messianisztikus”, titokban kabbalista-sátánista-okkult vonalat követö Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség vezetöje, amely a zsido.com weboldalat is müködteti.

(tovább…)

Meggyilkolták Kakuk Györgyöt?


2017.1.3: Meghalt Kakuk György, a DK politikusa http://index.hu/belfold/2017/01/03/meghalt_kakuk_gyorgy_a_dk_politikusa/

Kakuk Györgynek nem volt ismert tartós betegsége

Az Index információi szerint az újságíró-politikus kedd reggel szívrohamot kapott, összeesett, az életét nem lehetett megmenteni.

Kakuk György volt az, aki korábban nyilvánosságra hozta az igazságot a Teréz-körúti robbantásról is, még mielött az megtörtént volna. Mint ahogy az Antikrisztus-figyelöbe írtam:

(tovább…)