Bármilyen hihetetlenül is hangozhat egyesek számára, de annak megértéséhez, hogy mi zajlik most, a jelenlegi emberi civilizáció végnapjaiban, egészen a mostani ember megteremtésének a kezdetéig kell visszamenni, a két nagy tábor, az emberiséget támogató („Isten“) ill. ellenzö (sátánista babiloni) ET frakciók közti viaskodások történetéig. El kell végezni annak öszinte és alighanem kellemetlenül hangzó azonosítását is, hogy a jelenlegi világvallások alapítói és vezetö személyiségei tényleg „Istenhez“ tartoznak-e hüséggel, avagy inkább a „Nagy Babiloni Szajha“ (Whore of Babylon, http://en.wikipedia.org/wiki/Whore_of_Babylon ) kiszolgálói.
De mindenekelött – az írás elsö részében – pár kulcsfontosságú alapinformáció azok számára, akik újak a témában, „kérdések és válaszok“ formájában.
Kérdés: Honnan származik az emberi faj?







