Szerző: nem_programozhato

A Hitler-leányzó, Rothschild Negyedik Birodalma és még sok minden más


2012. okt. 11-i megj.: úgy tünik, az információ terjed az interneten (index.hu):

hitler_leanyka_kompozicio_2

“Ezrek vonultak utcára hétfő este Athénban     …

Egyes tüntetők plakátjain “Ki az országunkból, te cafat!”, “Hitler lánya, ki Görögországból, nem akarunk negyedik birodalmat!” feliratok szerepeltek”

Sajnos ez nem egy áprilisi tréfa. A szemmel látható hasonlóság nem véletlen… A képek hitelesek, a bal felsö Angela Merkel kép például a Time magazin egyik 2006-os számában jelent meg. A bal alsó kép pedig Eva Braunt, Adolf Hitler élettársát ábrázolja. Merkel a háttérhatalom egyik legtitkosabb fegyvere (volt), s egy ideig nagyon úgy tünt, hogy ami annak idején nem sikerült az édesapjának durva eröszakkal, az most öneki – kifinomult átverés alkalmazásával- sikerülni fog: teljesen egybeolvasztani Európát egy Negyedik Birodalomba. De szerencsére a dolgok egy picit megbonyolódtak. A cikk nagyvonalakban felvázolja, hogy mely, az illuminati felsöbb körökben régóta lappangó belsö ellentétek miatt .

Kezdjük Angela Merkellel, kinek már a wikipédiában szereplö „hivatalos“ életrajza is fura. A wikipédia szerint:

http://en.wikipedia.org/wiki/Angela_Merkel#Early_life

Az apja, aki luteránus pap volt, képes volt Angelával együtt ki-be járni a vasfüggönyön, és a családnak már azokban az idökben két autója volt, amikor mindenki másnak egyre is sokat kellett várni. A papok abban az idöben “osztályellenségek” voltak, sokszor börtönben ültek, Angela apja viszont élt mint hal a vízben. A hivatalos életrajz ezt azzal magyarázza, hogy behódolt a rezsimnek. Nos, aki élt a kommunizmus alatt, az tudja, ilyesfajta életstílus folytatásához azokban az idökben (ki-be járni a vasfüggönyön + két autó) nemhogy a behódolt egyszerü papoknak, de még a párttagok közül is csak a felsöbb vezetésböl valóknak volt lehetöségük!

További érdekes epizód a wikipédiás Merkel életrajzból:

Egyetemi évei alatt Angela a fejébe vette, hogy egy történelmi várbástyában (!) diákklubot és üdülöt alakít ki a diáktársaival együtt. A leipzigi egyetem vezetése csípöböl elutasította, de aztán “leszólt” nekik a párt, hogy Angelának az is megengedett . A wikipédia még megjegyzi, a néhai NDKban ez teljesen precedens nélküli volt abban az idöben. Az apja pedig még a felsöbb pártvezetésnek se volt tagja, csak egy sima luteránus pap volt.

Aztán jött a “rendszerváltás”, gondolnánk, hogy az ilyen komcsibébik nem viszik semmire. De nem!

Merkel azonnal Helmut Kohl kancellár kormányának lett a tagja, rögvest az újraegyesítés után! Érted nem! Egy ismeretlen, állítólag kommunista kollaboráns lutheránus pap mindössze 34 éves, szintúgy ismeretlen „komcsibébije“ azonnal Helmut Kohl kormányába került. 1990-ben Kohl ifjúságügyi miniszternek nevezi ki, pár hónapra rá 1991-ben már a német kormánypártjának, a CDU-nak az elnökhelyettese!

(tovább…)

Ismét itt a nyár vége… és az iráni háborús veszély is



death2012. márc. 19-i megj:
Obama a legutóbbi amerikai-izraeli csúcstalálkozón ismét elküldte Netanjahut melegebb éghajlatra, így azt hiszem, a vészjelzés is visszaállítható a szokásos SÁRGÁRA

2012. márc. 3-i megj: Az elkövetkezö hetekben nagyon komoly eröfeszítések várhatóak Irán megtámadására. Minden a Netanjahu Obama viszony alakulásától függ. Bár azért bízzunk benne, hogy az amerikai hadsereg vezérkarának egyes elemensei ismét megakadályozzák a legrosszabbat, mint már tették többször is. Az amerikai hadsereg a Perzsa-öbölben könnyen az izraeli légierö ellen fordulhat, ha az Irán megtámadására készül.

(tovább…)

Földalatti atomtöltet-robbanás okozta a virginiai földrengést?


A pár nappal ezelött történt, precedens nélküli erösségü virginiai földrengést több jel szerint is nem az anyatermészet idézte elö… Tudni kell még, hogy a virginiaival majdhogynem egyidöben Colorado államban, Denver közelében is egy ugyanilyen erösségü földrengés volt. Az újságok szerint Virginiában több mint 100, Colorado államban pedig több mint 50 évben egyszer ha van ötös/hatos erösségü földmozgás, mivel egyik terület alatt se találkoznak tektonikus lemezek, melyek azt fokozottan földrengésveszélyessé tennék. Mekkora tehát a gyakorlati valószínüsége annak, hogy két ilyen kifejezetten földrengésmentes terület alatt nemhogy ugyanabban az évben, de ugyanazon a napon történik ugyanolyan erösségü földrengés? Gyakorlatilag nulla. Hogy ez mégis megtörténhetett, az nem a véletlen müve volt.

(tovább…)

Látnoki képességek, halálközeli élmények, féregjáratok és a tobozmirigy – 1. rész


tobozElözmény: Jóslat Magyarország jövöjéröl 1992-böl .Az illuminátusi piramis tetején található „mindent látó szem“ valójában nem a szemgolyónkat, hanem az ún. „harmadik szemünket“, a koponyánkban található, a szemünkhöz hasonló felépítésü tobozmirigyet jelképezi. A valós látnoki képességekkel rendelkezö emberek tobozmirigye ugyanis hasonlóan müködik, mint egy miniatür féregátmenet , ergo elméletben „mindent látó“. A látnok a téridöben (múltban, jelenben és jövöben egyaránt) oda tudja „fókuszálni“ a tobozmirigyét, ahová csak akarja, mivel abban hasonló kvantumjelenségek játszódnak le , mint azokban a csillagkapukban (féregátmenetekben) , amiket az ET-k, azok UFO-i , s most már a legnagyobb titokban a földi háttérhatalom is – a szigorúan titkos „black projektek“ keretében – mélységi ürutazáshoz használ!! Ilyen valós látnoki képességekkel rendelkezö emberekböl bár nagyon kevés van, viszont léteznek. Aki nem érti, miröl beszélek, az olvassa el a „Titkolt dolgok: féregjáratok és idöutazás“ és  „Az Univerzum titkai a Kabbalában, idöjóslatok a Biblában“ címü írásokat, mielött ebbe belekezd (különben félö, hogy elmeháborodottnak fog tartani).

(tovább…)

Jóslat Magyarország jövőjéről 1992-ből


 Valamikor az elkövetkezö 5-10 napban meg fog itt jelleni egy “ezoterikus cikk” (elötte még lesz egy másik a földökívüliekröl), mely talán az ezidáigi legfontosabb írás lesz, ami itt valaha megjelent. Vállalva annak kockázatát is, hogy míg a nyílt lelkületübb olvasók világ- és valóságszemlélete ezután mindörökre meg fog változni, addig a materializmusban és lineáris idöben továbbra is hívök az “Év elmeháborodottja” címre fognak jelölni. De ezeknek az információkank, melyek egészen az elmúlt évekig az illuminátusi világelit, és a mélységi földalatti katonai bázisokon a “black projekteken” dolgozók szigorúan titkos tudását képezték, az angolszász nyelvterület után legföbb ideje lesz kiszivárogni a magyar nyelvterületen is. Az ún. látnoki képességek (pszi-képességek, “remote viewing”), a halálközeli élmények, maga a halál mint jelenség, a koponyánkban található tobozmirigy müködése, valamint a már korábban a “Titkolt dolgok: féregjáratok és idöutazás” c. írásban tárgyalt féregátmenetek fizikája közt észbontó összefüggések léteznek, melyek lépésekkel közelebb visznek bennünket az Univerzum és az élet titkainak megismeréséhez. Egy barátja temetésén egyszer Einstein is elszólta magát ezekröl a dolgokról (valójában jóval többröl van szó, mint ami a kvantumfizikai elméletek keretében nyilvánosságra lett hozva):

http://rescomp.stanford.edu/~cheshire/EinsteinQuotes.html

“Now he has departed from this strange world a little ahead of me. That means nothing. People like us, who believe in physics, know that the distinction between past, present, and future is only a stubbornly persistent illusion”

“Az hogy ö (a barátja) elöttem távozott el ebböl a fura világból, nem jelent semmit. Az olyan emberek mint mi, kik hisznek a (kvantum) fizikában, már tudják, hogy a különbség múlt, jelen és jövö közt nem más, mint magát makacsul tartó illúzió.”

(tovább…)

Plejádi tanítások (videók)


 Elohimok, plejádiak, “Aldebarani ET-k”, “Északi ET-k” – ezeken a neveken ismertek az UFO irodalomban. Hogy teljesen úgy néznek ki, mint mi, az nem véletlen. Ök a mi “teremtö atyáink”. A cikkben levö videókon kívül ajánlanám a raelista mozgalom honlapját, mint érdekes információkat tartalmazót a teremtésünk felöl: http://hu.rael.org/faq. Rövidesen folytatódni fog a “Léteznek-e földönkívüliek” c. sorozat is, sokakat egészen biztosan meg fog hökkenteni, talán jobban még az elsö három résztöl is. S tessék elolvasni a Kanada védelmi minisztere kipakolt mindent c. írást is.

(tovább…)

Igaz nemzetiek voltak


A norvég kormánypárt ifjúsági tagozatának színe-javát a minap egy ifjúsági rendezvényen az Utoya szigeten irgalmatlanul lemészárolta a „CIAMosszad“ kommandója. Több mint 60 fiatalt öltek meg. A legfontosabb részlet, amit tudatosítani kell a norvégiai eseményekkel kapcsolatban: ezek fiatalok már a nem is annyira távoli jövöben Norvégia leendö vezetöi lettek volna. De nem válhattak azzá, mert olyan idökben, amikor kialakulóban van a világkormány, egy európai kormánypárt ifjúsági tagozatának berkeiben az egyre nagyobb EU-szkepticizmus, izolacionalizmus és (esetünkben skandináv tipusú) nacionalizmus halálos bünnek számít. Szószerint!! Ne tévesszen meg senkit ebben a mostani orwelli világban – ahol semmi sem az, aminek látszik – , hogy a globális médiumok hazugságai szerint ezek a fiatalok „multi-kultik“ voltak, elvégreis a norvég kormánypártról van szó, míg a merénylö, Breivik, volt „nemzeti konzervatív“. Épp fordítva. A fömerénylö, Breivik, úgy volt „nemzeti konzervatív “, mint mondjuk Magyarországon a Jobbik parlamentben ülö, magukat nemzetinek álcázó, valójában viszont a háttérhatalmat és Izraelt teljesen kiszolgáló komédiásai, míg ezek a lemészárolt norvég fiatalok, amennyiben a jövöben Norvégia vezetöivé válhattak volna, úgy Norvégia garantáltan továbbra is az EU-n kivül marad, és tovább erösödött volna az országban az EU és Izrael ellenes politika. Az utoyai esetet az teszi igazán borzalmassá – rámondhatjuk, hogy „valami büzlik Norvégiában“ – , hogy több jel szerint is a norvég kormánypárt és biztonsági erök vezetöi közül jónéhányan tudtak a készülö mészárlásról, de nem akadályozták meg azt. Bizonyos értelemben véve puccs történt.

(tovább…)

Obamahmadinedzsád háborús mesterkedései, álmodozásai


obama_ahmadAz egyik korábbi írásban leírtak, miszerint Obama és Ahmadinedzsád közt titkos szövetség van (lásd: A játékokat játszó Ahmadinedzsád), idöközben beigazolódtak. Ahmadinedzsád környezetéböl március végén felbukkant egy propagandavideó, melyben fura módon pontosan olyan dolgok szerepelnek iráni (!) célkitüzésként, amiket per pillanat a nyugati globális elit müvel „forradalmaknak“ álcázva Észak-Afrikában és a Közel-Keleten. Az ajatollahok májusban annyira megriadtak ettöl a videótól – miután annak tartalma elkezdett pontról pontra valósággá válni – hogy rögvest elkezdték Ahmadinedzsád „lekapcsolását“, mivel a Sátán szemlátomást beköltözött az iráni elnöki palotába . A videó szerint az arab rezsimek megdöntése után, a folyamat legvégén Irán megtámadja Izraelt, majd egy nagy atomháború keretében elpusztítja azt – s ezt már bizony nem volt kedvük az ajatollahoknak megvárni! Mint késöbb kiderült, Ahmadinedzsád valóban összeesküdött a nyugati háborúpárti illuminátusi erökkel egy elöre pontosan megtervezett atomkonfliktus kirobbantása felöl. Valami nagyon aggaszthatta az izraeli békepárti politikusokat is, mert június elején a mérsékelt politikusnak számító Meir Dagan, a Mosszad vezetöje is fellázadt – ami nem mindennapos dolog -, s megpróbálta elmozdítani hivatalából a háború-párti félörült miniszterelnököt, Netanjahut.

(tovább…)

Az Arctic Sea elrablása


2009. július 22-én egy tízfös, felfegyverzett csoport lépett a Kaliningrádból induló, és máltai zászló alatt hajózó Arctic Sea fedélzetére a Balti-tengeren, nem messze a svéd partoktól. És ezzel kezdetét is vette egy hajmeresztö, az egész világ biztonságát veszélybe sodró nem mindennapi történet, melynek leglényegesebb részletei máig titkolva vannak.

(tovább…)

Jönni fog a (hamis) világforradalom


A zavargások, melyek az arab világból egyre jobban átterjedöben vannak Dél-Európa egyes államaira is, nem egészen spontánok, hanem gerjesztettek. Késöbb várhatóan átalakulnak ún. „káoszteremtö forradalmakká“. A gerjesztöik marketingszlogenjével élve: jönni fog a „világforradalom“! A globális elit hosszabb távú célja káoszba („forradalomba“) taszítani az egész nyugati világot, hogy aztán a sok gyötrelem és szenvedés után – mert ugye a „java“ még hátra van, elöbb még lesz egy pénzügyi összeomlás is – a lakosság elfogadja a diktatorikus „új világrendet“. A folyamat lassú, többéves is lehet, ennyi kell ahhoz, hogy a lakosság eléggé kiszenvedjen ahhoz, hogy a végén hajlandó legyen elfogadni bármit, a globális diktatúrát is.

(tovább…)

A “vörös pajzs” meséje felnötteknek


A rajzfilm játékos, ám rendkívül lényegretörö formában adja tudtukra az amerikaiaknak – “idöutazást használva” – a valós történelmüket. A rajzfilmben a “vöröspajzs-fejü” polip a Rothschild családot szimbolizálja, a “rot Schild” ugye “vörös pajzs”-ot jelent. Az elsö 12 percet akár át is lehet ugrani, itt csak azt fejti ki, hogyan jön létre a kamatpénz a semmiböl, s adósítják el vele a bankok az embereket. Az érdekes rész 12:45-nél kezdödik, amikor megjelenik, hogy “House of Rothschild”… elöször visszaidézi, miként pénzelték már a napóleoni háborúkban is a Rothschildok az összes felet (a “Napóleontól Jelcinig” c. irásban én is írok erröl), továbbá hogyan uralták le totálisan Angliát a waterloo-i csata után (a polip szimbolikusan körbetekeri csápjaival az angol parlamentet… ) 16:10-nél felidézi Nathan Rothschild híres mondását is: “Add a kezembe egy ország pénzkibocsátásának jogát, s én nem törödöm vele, hogy ki hozza a törvényeit“.  19:10-nél pedig szó van a hírhedt, és nagy titoktartás mellett tartott ún. “Jekyll-szigeteki” összejövetelröl,  ahol a Rothschildok megegyeztek a kartell többi tagjával (a Rockefellerekkel, Warburgokkal stb.) az amerikai jegybank, a FED létrehozásának részleteiröl.

(tovább…)

Napóleontól Jelcinig – 1. rész


Az elmúlt kétszáz év szinte összes nagy háborújának lényegében ugyanaz a célja volt: a nagy politikai és társadalmi transzformációk véghezvitele, melyek közül mind egy jó lépéssel közelebb hozta a Rothschildok rejtözködö nemzetközi pénzkartelljét a világhatalomhoz. Ahhoz, aminek jelen pillanatban már az abszolút küszöbén állunk. Kevesen tudják, hogy miután 1789-ben, a jakobinus Nagy Francia Forradalom idején és után a szabadkömövesség káoszba és eröszakhullámok sorozatába taszította Franciaországot, eredetileg nem szándékoztak évszázadokat várni világhatalmi céljuk elérésében. Az elsö „csodafegyvert“ Napóleonnak hívták. Miután Napóleon lerombolta fél Európát, az 1814/15-ös bécsi kongresszuson próbálták a Rothschildok (a pénzkartelljükbe tartozó többi extrémül vagyonos illuminátusi családdal együtt) „politikailag újraszervezni“ a vén kontinenst, pontosabban mondva rábírni az uralkodóházakat, hogy országaikban a Rothschildok kezébe adják a pénzkibocsátás jogát. Micsoda véletlen, hogy a kezdetektöl fogva Rothschild kontroll alatt álló Osztrák Nemzeti Bank is pont egy évvel a bécsi kongresszus után, 1816-ban alakult meg… hogy aztán szinte az egész 19. század folyamán az Osztrák-Magyar Monarchiában valójában duális Habsburg-Rothschild hatalom legyen.

(tovább…)

Leleplezte Rothschildot, kirúgták


glenn_beck_smallKirúgták Glenn Beck-et, a Fox News globális tévécsatorna sztármüsorvezetöjét. Mint tudjuk, a Fox News a CNN-el, BBC-vel és az “ABC News”-al egyetemben a világ legnagyobb müholdas tévécsatornái közé tartozik, pusztán az Egyesült Államokban 100 millió háztartásba jut el. Glenn Beck sajnos odáig „merészkedett“ nemrég, hogy népszerü publicisztikai müsorának témájául az amerikai jegybank, a Federal Reserve titkos tulajdonosi struktúráinak feltárását választotta, és élö adásban kimondott egy nevet: ROTHSCHILD. (tovább…)

Gyurcsány szerintem eröszakos hatalomátvételre készül


kisgyurcsnyA stratégiájának egyik “echeloni csodafegyverét” pedig Molnár F Árpádnak hívják. Molnár a minap Gyurcsány társaságában megjelent a cigánygyilkosságok tárgyalásán, nem kis mediális felzúdulást okozva ezzel. Sokan – beleértve magamat is – az elején azt hittük, mindez azért volt, hogy Gyurcsány így félemlítse meg a korábban általa feláldozott elkövetöket, nehogy azok kitálaljanak. Holott alighanem másról is szó volt. Gyurcsány célja Molnár köztudatbeni behozása volt. Molnáron úgynevezett “D-Notice”, másszóval totális elhallgatás van a magyar médiumokban, Orbánék nemrég még a weboldalát is letiltatták. Az egyedüli módja az elhallgatás megtörésének az volt, ha egy nagy mediális érdeklödés mellett zajló eseményen Gyurcsány leültette maga mellé a Molnárt! (tovább…)

Daniel Estulin: Összeesküvés


Ez az egyik legjobb könyv, amit idáig a világot a háttérböl irányító zsidó-sátánista összeesküvésröl olvastam, és amely megjelent magyarul is. A könyv fordítója, Sudár Balázs szerintem különösen jó munkát végzett, a magyar kiadást sokkal élvezetesebbnek találtam, mint a könyv késöbb megjelent, kiegészített második kiadását, melyet már angolul olvastam.

osszeeskuves_nagy

Estulin nemzetközi hírnévre tett szert ezen könyve által, ennek ellenére persze ne várja senki, hogy a nyugati (zsidó) médiumok bármikor is elismeréssel nyilatkoznának róla, és ne titulálnák megszokottan “összeesküvés elméletnek” azt, ami valójában összeesküvés gyakorlat.

(tovább…)

Trauma alapú agykontroll – 1. rész


Már a középkorban ismert jelenség volt a sátánisták köreiben, hogy a rituáléik során extrémül megkínzott, de meg nem ölt áldozatok sokszor meghökkentö módon „elfelejtették“ azt, amit müveltek velük. Ezen borzalmas emlékeik viszont nagyritkán bár, de elöjöttek késöbb, egyik pillanatról a másikra, amikor például az áldozatok ismét – akár hosszú évek múltán is – a kínzás helyszínéhez nagyon hasonló környezetbe kerültek, vagy újból összetalálkoztak egykori kínzóikkal. Hasonló jelenséget figyeltek meg brit katonaorvosok az elsö világháború veteránjainál is, akik emlékezetéböl sokszor egyszerüen kiestek a túl borzalmas csaták emlékei. De ugyanez figyelhetö meg néha szörnyü autóbalesetek elszenvedöinél, esetleg tanúinál is. A jelenséget szaknyelven „többszemélyüség“ v. „multiplex személyiségzavar“ kialakulásának hívják. Az történik ilyenkor, hogy az agy az extrém borzalmak hatására fizikailag is blokkolja azokat az idegpályákat, melyek ezen borzalmas emlékeket örzö agysejtekhez (neuronhálókhoz) vezetnek. Ezen idegpályák blokkolása késöbb megszünhet az elöbb példaként felhozott helyzetek hatására, vagyis például amikor „valamit megpillantván“ az áldozatnak hirtelen minden borzalmas emléke újból felszínre tör abból kifolyólag, hogy az agyunk asszociatívan müködik. Az áldozat személyisége is ilyenkor pillanatok alatt teljesen megváltozik, minthacsak egy „másik lélek“ jönne elö a fejéböl. A jelenség bizarr, úgy ahogy van. Minthacsak „két vagy több lélek“ lakozna egy ilyen ember fejében, s mintha ez a „két lélek“ egyáltalán nem tudna egymásról. S hogy miért említem mindezt? Azért, mert ez a jelenség az egyik „alappillére“ a napjainkban a titkosszolgálatok által gyakran alkalmazott, egy ember (például ügynök) totális elmeirányítása céljából kitalált ún. trauma alapú agykontrollnak.

(tovább…)

Nyugi

Eredetileg nem állt szándékomban egy ehhez hasonló bejegyzést írni, de most, hogy látom, a fukushimai atomerömü-baleset körül mekkora hatalmas hisztériát és félelmet gerjesztenek a mocskos globális médiumaink, már nem állhattam meg. Az igazság ugyanis az, hogy valójában nincsen globális atomfelhö.  Az erömü 50 kilométeres körzetén kívül senki sincs veszélyben. Az egész a kriminálisan mocskos, illuminátusok által tulajdonolt globális hírügynökségek és TV csatornák kitalációja félelemkeltés céljából. A tegnapelötti hír a “milliomos” sugárszintnövekedésröl is egy nagy mediális kacsa volt.

(tovább…)

A játékokat játszó Ahmadinedzsád

Bármilyen képtelenül is hangzik, de idöközben kiderült, a jelenlegi közel-keleti „forradalmak“ mögött nemcsak Obama (és a mögötte álló mérsékeltebb illuminátusi erök), hanem egy titkos Obama-Ahmadinedzsád paktum áll. Ha sikerül véghezvinni a tervet, annak egyik nyertese Irán (is) lesz, Izrael pedig tovább fog izolálódni. A történet még 2008 öszén kezdödött, amikoris az akkor még csak elnökjelölt Obama, és Ahmadinedzsád a legnagyobb titoktartás mellett találkozott Hawaion, és megegyeztek, hogy a pentagonos tábornokokkal együtt megakadályozzák az illuminátusok fasisztoid szárnyának (Jacob Rothschild, Bushék és a Rockefellerek) harmadik világháborút kirobbantani akaró terveit. A legrosszabbat tehát idáig sikeresen megúsztuk, örömre viszont továbbra sincs ok: az illuminátusok mérsékeltebb szárnyának szintén világhatalmi törekvései vannak, és Ahmadinedzsád is a minap „új világrendröl“ beszélt.

(tovább…)

A “haláldiagram”

Az Egyesült Államok államadóssága az 1940-es évektöl napjainkig (katt a Bövebben-re). 2008-ban még “csak” 10 billió, míg 2010-ben már 14 billió dollár. Két év alatt annyit nött mint máskor évtizedek alatt. A jelenség nem véletlen, hanem tudatos aknamunka: az illuminátusi körök az Egyesült Államokat is a Szovjetunió sorsára akarják juttatni.

(tovább…)

Titkolt dolgok: féregjáratok és idöutazás


vortex

A féregjáratok, és az ebböl adódó idöutazás és mélységi ürutazás lehetösége valós dolog. Az ezzel kapcsolatos tudományos ismeretek jóval de jóval elöbbre állnak mint ami a jelenkori , „kisembereknek szánt“, erösen intézményesített tudományban el van ismerve. Valójában létezik egy jóval fejlettebb, „fekete tudomány“ is. A globális elit már évtizedek óta kapcsolatban áll földönkívüliekkel, aminek köszönhetöen létrejött egy a mélységi földalatti katonai bázisokon kialakított, szigorúan titkos kutatási rendszer, és emberek szük csoportja több ezer évvel magasabb fejlettségi szintre került a maradék emberiségtöl az ET-ktöl kapott ismereteknek köszönhetöen. Tudom, hogy ezek nem könnyen hihetö dolgok, és félek is, hogy a magyarság ezen helyzet tudatosításával, és ezen dolgok megértésével is úgy lesz, mint anno az 1940/50-es években volt a rádióhullámokkal, amikoris sokan még akkor se akarták elhinni, hogy létezhet egy számukra teljesen érzékelhetetlen elektromágneses spektrum  a  „levegöben“, amikor az elsö rádiókészülékük megszólalt a konyhájukban, hanem inkább szétszedték azt, és keresték benne a kisembereket.

(tovább…)

Az Univerzum titkai a Kabbalában, idöjóslatok a Bibliában


ropkodo_atommag

Azt mondják, a 20. század nagy zsidó tudósai, mint Albert Einstein vagy Teller Ede, igazából „lestek“ valahonnan, amikor elöbbi megírta a máig megcáfolhatatlannak tünö általános relativitáselméletét, vagy utóbbi kifejlesztette a hidrogénbombát. Ezt az irományt a Kabbalának hívják, mely igazából nem teljesen zsidó eredetü, hanem még a Babilont megelözö idökböl származik, a néhai Atlantiszról, a mai északi Atlanti-óceán területén egykor létezö, elsüllyedt földrészröl. Atlantiszon nagyon erös ET aktivitás volt, és egy mai szemmel is fejlett civilizáció létezett. Ezért találhatóak a Kabbalában is meghökkentöen fejlett tudományos koncepciók leírásai , mint a multidimenzionális univerzum, utalások arra, hogy a tér és az idö „összenyomható“ (amit késöbb Einstein belefoglalt az általános relativitáselméletébe immár matematikailag modellezett formában), aztán a hét asztrális sík, mely közül a második sík lényegében a mai elektromágneses spektrumot írja le. Ez utóbbi mondat egyáltalán nem feltételezés, hanem tény.

(tovább…)

Tunézia és Egyiptom “forradalmai”

Mindkét “forradalom” kilométerekröl büzlik, nem az aminek látszik, hanem valamilyen magasabb szintü játszmának a része, annak kezdö nyitánya. Ne feledje senki, hogy a Wikileaks nyilvánosságra hozott a napokban olyan amerikai külügyi táviratokat, melyek igazolják, hogy például az egyiptomi “forradalom” évekkel elöre tervezett volt. S ha még valaki ezt mindig nem hinné, googlizzon utána annak, ki is az a Mohamed Al Baradei.

(tovább…)

Súlyos dolgok


 

COLD MOUNTAIN MOVIE AFTER PARTY AT THE FLORAL HALL IN THE ROYAL OPERA HOUSE IN COVENT GARDEN AFTER THE CHARITY SCREENING IN AID OF THE PRINCES TRUST. PIXC SHOWS: LORD ROTHCHILD

Minél mélyebbre ás az ember, és próbálja összerakni, mi is lehetett kibontakozóban 2008 októberében a gigantikus tözsdei összeomlás, s a még ettöl is gigantikusabb „banki mentöcsomagok“ (16 billió dollár!) idején, másszóval a világtörténelem legnagyobb pénzügyi átverésének idején, annál borzalmasabb kép kezd kirajzolódni. Minden jel szerint a nyugati országok középosztályához tartozó részvényesi réteg anyagi tönkretételét, és a nyugati államkasszák „bankmentés“ leple alatti kifosztását tömegpusztító fegyverekkel vívott totális háborúnak, az emberiség nagy részének a kiirtásának, és az ún. „új világrendbe“ való belépésnek kellett volna követnie. A kedves öregembert, aki mindezt a leírhatatlanul kriminális Bush és Rockefeller klánokkal együtt szervezte, úgy hívják, hogy a „negyedik Rothschild báró“ alias Jacob Rothschild (a képen).

(tovább…)

Újfajta EU jelkép?

unios_mindentlato_szem

Egy szem? Amolyan mindent látó, tessék mondani, mint ami a 33 lépcsös, sátánista-illuminati szimbólumnak számító szabadkömüves piramis tetején is található? Hogy én most mennyire “meglepödtem”! És hogy mennyire örülök neki! A felvétel tegnapelött készült az uniós pénzügyminiszterek tanácskozásán, melyen arról vitatkoztak, nem fog-e összedölni a piramis(játék), amit Rothschild-féle, európai bankrendszernek hívnak. De azt mondták, legyek nyugodt, az EURO sose fog megszünni, a nagy Unió pedig mindörökre marad. Hát én azért mégse örülök annyira, nem szeretném, ha most már mindörökre a nyakamon maradna ez a piramis. Söt, az igazat megvallva azt se bánnám, ha már a közeljövöben elsöpörné mondjuk a radai rosseb ezt az egész sátánista-illuminátusi globális világrendszert.

Titkos földalatti koncentrációs táborok, a CIA kábítószerpénzei és az „új világrend“


Összesen kb. 180 titkos földalatti bázis és koncentrációs tábor található Észak Amerika területe alatt, de továbbiak épültek Svédország, Ausztrália és több más „demokratikus“ ország területe alatt is. Lézeres „sziklaporhanyító“ technológiákkal egész földalatti kisvárosokar lehet kivájni rövid idö alatt, s ezeket sokszázkilométeres földalatti alagútrendszerekkel keresztül-kasul összekötni. A lézert használó gépek energiaigénye hatalmas, ezért nukleáris meghajtásúak. Az egész földalatti birodalmat az amerikai hadsereg „fekete projektjei“ keretein belül hozták létre kisebbrészt adófizetöi, nagyobbrészt pedig CIAs és MI6-os kábítószerpénzekböl. Igen, kábítószerpénzekböl. Mint tudjuk, nagyrészt a nyugati titkosszolgálatok uralják a világ kábítószerkereskedelmét, s évi hasznuk ebböl kb. 500 milliárd dollárra van becsülve.Többek között azért lettek ezek a titkos táborok létrehozva, hogy a világ szeme elöl lehessen majd hova dugni a kialakulóban levö diktatorikus „új világrend“ politikai foglyait.

(tovább…)

Léteznek-e földönkívüliek? – 2. rész


pislogo_szemItt az ideje, hogy aprópénzre váltsam, amit a cikk elsö részében írtam a földönkívüli ember-sárkányhüllö hibridekröl, melyek állítólag képesek az alakváltoztatásra is (nem csavarodtam be). Szó lesz még a készülöben levö „hamis UFO invázióról“ is, melynek müholdakról történö, holografikusan kivetített módszertanát a titkos „Project Bluebeam“ keretében már rég lerakta az amerikai hadsereg. A technológia készen áll, már csak az esetleges bevetésre vár, amennyiben a globális elit egyszer tényleg úgy döntene,hogy az „Al-Kaida“ után jöhet a másik nagy mesterséges mumus, az emberiséget veszélyeztetö gonosz földönkívüliek…

(tovább…)