Szerző: nem_programozhato

Drogok, sátánizmus, atomkonfliktus, Bush család!


A fenti címszavaknak elsö ránézésre semmi közük egymáshoz, pláne a fösodratú médiumok olvasóinak szemében, ennek ellenére meggyözödésem, aki türelmesen végigolvassa az alábbi sokkoló információözönt a legelejétöl a legvégéig, ( eredetileg a kukac.sk-n jelent meg egy topikban ), az felkészülhet arra, hogy alaposan meg fogja változtatni a látószögét a jelenkori világpolitikai eseményekre.  Egyáltalán nem véletlen, hogy olyan ez a mai világ amilyen. A sátánizmus léte a globális hatalmi elit köreiben az egyik legjobban eltitkolt dolog a nyugati országok lakossága elöl. Az írás bevezetö része komolytalannak tünhet elsö olvasásra, viszont biztosítok mindenkit, hogy a téma halálosan komoly, inkább tragikomikus, és az írás hüen tükrözi a jelenkori sajnálatos állapotokat.

(tovább…)

Zavargások Európa szerte

Az utóbbi napokban súlyos zavargások voltak több európai országban, melyeket a fösodratú médiumok igyekeztek jelentéktelenebbnek beállítani mint amik valójában voltak. Olaszországban, Görögországban, Angliában, de még Oroszországban is kormányellenes tüntetések voltak. Az emberek bár lázongnak, az Új Világrend egyre durvább megszorítócsomagjait viszont sorra fogadják el a politikusok Európa szerte, mintha mi se történt volna. Amíg valakik nem fognak fegyvert, és nem kezdik el levadászni magukat a felelös politikusokat, addig változás nem lesz. Addig kár a gözért és a tüntetésekért. Bár Görögországban tegnapelött már kivérezték a fejét egy ex-miniszternek, ez azért biztató kezdet. A cikkben több a zavargásokról készült videó található.

(tovább…)

Léteznek-e földönkívüliek? – 1. rész


komikus_sarkanyhullo_szemA legörültebb sorok fognak következni, amiket valaha is írtam. Magam se tudom, mennyi a realitás, és mi a fantázia abból, amiröl most írni fogok (ergo ezért van a cikk az „ezotéria“ kategóriában). Nemcsak a „konspiratív interneten“, de könyvekben is rengeteg információ jelent meg az elmúlt idöben földönkívüli élet létezéséröl. S megdöbbenésemre majdhogynem az összes, egymástól független forrás, nagyvonalakban ugyanarról beszél. Amin egykor gyerekkoromban, mint fantázia- vagy mesevilágon, csak nevetni tudtam, amiatt most kezd a mosoly az arcomra fagyni.

(tovább…)

A hazudott 700 milliárd helyett 16 billió dollár vészkölcsön lett szétosztva


mozgo_bankrabloEmlékszik még a tisztelt Olvasó a 2008 öszi hírhedt amerikai bankmentö csomagra? A „konspiratív interneten“  már 2009 elején lehetett olvasni olyan híreket, hogy az emberiség legnagyobb pénzügyi transzfere lett akkor kivitelezve a nagybankok irányába, hogy a világtörténelem legnagyobb LOPÁSA volt ez valójában a világ nagybankjai részéröl.

Még 2009 áprilisában írtam a kukac.sk-ra:

http://www.kukac.sk/archivum/viewtopic.php?t=790&p=34734#34734

“Hivatalosan 700 milliárd dollárt költöttek akkor a bankmentö csomagra, ezt kürtölte szét a sajtó. S honnan ez a szám? Az amerikai pénzügyminisztériumi szóvivö állítása szerint: nem volt semmilyen konkrét adatokra alapozva, a céluk mindössze egy nagy számmal való elörukkolás volt. S a teljes igazság? Valójában a “bankmentö törvény” szövegéböl – mindössze egy órával a róla szóló szavazás elött – kikerült a 700 milliárdos felsö határ, becslések szerint azóta kb. 10 billió dollárt költöttek ecélra, aminek kb. 30 százaléka külföldi székhelyü nemzetközi bankokhoz került (pl. Deutsche Bank, Societe Generale, Royal bank of Scotland..), melyek szintén csödben voltak(vannak) az amerikai pénzügyi derivátumpiac összeomlása miatt.”

A napokban egy nagyon jelentös dolog történt.

Az amerikai Federal Reserve hivatalosan is nyilvánosságra hozta a pénzügyi válság elsö fázisa alatti hitelezéseit, a 2007 decembere és 2010 júliusa közötti tranzakciókat. Ezen lépésére egy a Federal Reserve-röl szóló törvényhez 2009-ben hozzáadott módosítás kötelezte, mely Bernie Sanders szenátor javaslatára került be a törvénybe (az ún. Sanders kiegészítö, http://sanders.senate.gov/graphics/fed_provision.pdf )

Nos, a FED valójában a pénzügyi válság említett szakasza alatt a legvadabb „összeesküvés-elméletektöl“ is nagyobb, 16 billió dollár körüli összeget szórt szét,  16 billió dollár körüli összeg hagyta el titokban a számláit ebben az idöszakban (vész)hitelekre!

(tovább…)

Angol királyi család – további “érdekességek”

hewit_harry_herceg2A baloldali képen James Hewitt, Diana hercegnö egykori szeretöje látható, a jobboldalin pedig Diana fia, Harry herceg. Természetesen ez is csak Benjamin Fulford rosszindulatú áskálódása, márminthogy Hewitt a valódi apja Harrynak, és hogy Harry úgy Windsor mint Adolf Hitler. Illetve, rosszul mondom, ez az utóbbi állítás is, hogy is mondjam…

(tovább…)

Angol királyi család – tegnapi “érdekesség”

A tandíj háromszorosára emelése ellen tüntetö diákok  tegnap este Londonban, a Regent Streeten, kis híján meglincselték Károly herceget és bányarém szépségü nejét, Kamillát. Egy diák a királyi Rolls-Royce nyitva felejtett ablakán keresztül valamivel mellen pöccintette Kamillát, mások pedig fehér festékkel fröcskölték le a királyi automobilt.

2010. december 13-i kiegészítö: legújabb értesülések szerint a támadás nem spontán, hanem elöre tervezett akció volt, és magas szintü hatalmi körök álltak mögötte.

A kezdeti hírekkel ellentétben meglehetösen durva is volt, a királyi Rolls Royce-t megtámadó csoport a The Independent angol napilap cikke szerint a “Vágjátok le a fejüket“, barátságosnak épp nem nevezhetö szlogent kiabálta. Fényképek:

(tovább…)

Az oroszoknak is vannak UFOik


Méghozzá nem is akármilyenek. Emlékszik még valaki a Challenger ürrepülögép 1986-os katasztrófájára? A fellövés után pár perccel felrobbant a fedélzetén található nyolc asztronautával együtt. Valójában egy “UFO” lötte le,  lézerfegyverrel. Meg lehet nézni, a NASA hivatalos, de egészen idáig gondosan eltitkolt felvételén, 4 perc 15 másodpercnél látszódik az a bizonyos “UFO”, amint a kamera ránagyít. Egy szovjet UFO.  Az orosz antigravitációs repülöeszköz neve “Kozmoszféra” (Cosmosphere), és máig szigorú eltitkolás alatt áll.

(tovább…)

A “repülö háromszög” (TR-3B)


fekete_haromszogHivatalosan nem létezik. Az Aurora nevezetü, legexotikusabb kémrepülök és egyéb repülö eszközök fejlesztésével foglalkozó “fekete projekt” a hivatalos közlések szerint a hidegháború után megszünt, az SR-71-es kémrepülö volt állítólag az utolsó a sorban. Nos, nem volt. Az egyik kései utód a TR-3B kódjelü  antigravitációs repülöeszköz. Az idáig példátlan mértékü eltitkolás – az antigravitáció miatt – tulajdonképpen érthetö. A majdhogynem futballpálya méretü gép a közepében cirkuláló extrémül alacsony hömérsékletü, nagy nyomású higanyplazma segítségével majdhogynem 90 százalékkal képes semlegesíteni a Föld gravitációs eröterét, ami azt jelenti, hogy a súlya is 90 százalékkal csökken a Föld gravitációs terében.

(tovább…)

2012 környéke – a háttérhatalom tervezett nyílt színrelépésének ideje

Amit ez a két ember ezen a filmen mond, azt vegye maximálisan komolyan mindenki. 2012 december 21-én nem lesz világvége, mint ahogy a maja kalendárium állítja, de ennek az évnek a “környéke” lesz várhatóan az, amikor a világkormány megpróbál eröszakosan hatalomra lépni, miután pénzügyileg és gazdaságilag feje tetejére állította a világot. Már meglehet, hogy 2011-ben.

http://files.indavideo.hu/player/gup.swf

2009 a mesterségesen elöidézni próbált járványok éve volt


A felettébb fura “sertés” influenzavírusról, mely valójában soha egyetlen sertés szervezetét sem támadta meg, majd a cikk másik felében. Elöször fókuszáljunk egy vélhetö elözményre, melyröl az igazság máig totális elhallgatás alatt áll. 2009. február 24-én felettébb érdekes ausztriai hírt hoz le a Bloomberg hírügynökség…

(tovább…)

Totális pénzügyi és gazdasági összeomlás van betervezve

Ez lényegében már hónapok óta a levegöben lóg, és bármikor bekövetkezhet. Lehetetlenség pontos idöpontot jósolni, mivel jórészt politikai jellegü dologról van szó. E hét folyamán úgy tünt, a folyamatot szándékosan gyorsítják fel: Írország után rögvest Spanyolország lett pénzügyileg megtámadva. Korábban azt hazudták, hogy Spanyolország “stabil”, és lám, most meg pont az ellenkezöje van kiderülöben? Rossz nyelvek szerint, ha akarták volna, már 2010 júniusában összeomlaszthatták volna a spanyol bankrendszert és állampapírpiacokat, de ekkor még korai volt. Nem így volt betervezve.

(tovább…)

Várható szövetségek


Szerencsére egyáltalán nem biztos, hogy a jövöben ki fog törni egy újabb nagy konfliktus a világban, de azért homokba se dugjuk a fejünket a sok baljós jel láttán, mert akkor talán nem fogunk úgy járni, mint a dél-koreaik többsége, akiket a napokban sokkolt a legutóbbi “váratlan” és súlyos fegyveres összecsapás a két Korea határán. Bizonyos körök játéka jelen világunkban sajnos egy új világháború kirobbantására megy ki, és a sokasodó baljós jeleket lassan nem lehet nem észrevenni. Nézzük, ki ki ellen harcolhat – a jelenlegi geopolitikai viszonyokat figyelembe véve, – amennyiben netán tényleg lángra lobbanna a világ.

(tovább…)

Hollywood potyogó csillagai (avagy erösödöben a diktatúra)

hollywood

David Carradine, Michael Jackson, Heath Ledger, legújabban pedig Ronni Chasen ismert hollywoodi PR-szakember halálának közös nevezöje: nagyon erös a gyanú, hogy mindet a titkosszolgálat (CIA) gyilkolta meg, mintegy az egyre jobban a kínai kulturális forradalom nyomdokaiban lépkedö globális szórakoztatóipar helyzetének baljós tüneteként. Valószínüleg ezzel az áldatlan helyzettel függ össze Randy Quaid Oscar-díjra jelölt színész és felesége nemrégi Kanadába távozása is, ahol a pár politikai menedékjogot (!) kért.

(tovább…)

Thaiföld kiadta Viktor Boutot az USAnak

lord_of_warA napokban közölték a hírügynökségek, hogy Thaiföld kiadta az USAnak a világ elsö számú “fegyverkereskedöjét”, az orosz Viktor Boutot. Hogy miért romlott meg a viszony Oroszország és Thaiföld között egy állítólagos “fegyverkereskedö” miatt annyira, hogy az oroszok lemondták még a thai miniszterelnök moszkvai útját is a kiadatás miatt, azt már nem elemzik a nyugati hírügynökségek.

Nos, itt az ideje kitálalni ezt a szart is, ez a történet ugyanis teljesen másról szól mint aminek a médiákban tálalva van.

(tovább…)

F16-os üldözte Obama elnöki gépét 2009-ben New York felett


obama_gepe

Fura égi jelenségre lettek figyelmesek 2009 április 27-én a new yorkiak, olyannyira, hogy pánik tört ki a városban, mivel szept 11 emlékei továbbra is élnek arrafele. Az Air Force One, az Egyesült Államok elnökének gépe csinált hajmeresztö manövereket a new yorki felhökarcolók felett alacsony magasságban, egy F-16-os vadászbombázó “társaságában”. Az emberek azt hitték, végül bele fog csapódni valamelyik felhökarcolóba, ami miatt épületek lettek evakuálva.

(tovább…)

A Rothschild család iszonyatos hatalmát dokumentáló cikk


A politikában valójában nincs jobboldal, nincs baloldal, csak azok, akiknek van pénzük, és akiknek nincs. A Rothschildoknak márpedig iszonyatosan sok pénzük van, ergo hatalmuk is. Jelenkori utódaik nem vonultak vissza nyugodt életet élni holmi eldugott vidéki kastélyokba, mint gondolnánk, hanem a háttérböl manipulálják a történéseket elképesztö mértékben az egész nyugati világban.

Ismerjétek meg például Sir Evelyn Robert Rothschildot, a család egyik jelenlegi oszlopos tagját. A képen a feleségével látható.

evelyn_rothschild

S most keressünk vissza pár ezzel a hölggyel (neve Lynn Forester Rothschild) készült interjút, például ezt:

http://www.portfolio.com/views/columns/the-world-according-to/2007/10/05/An-interview-with-Lady-de-Rothschild/

A bevezetöben ez áll:

“Two years later, after the smitten Sir Evelyn divorced his second wife, Victoria Schott, the mother of his three children, Forester became the third Lady Rothschild. After marrying in November 2000 at a London synagogue, they honeymooned at the White House, guests of Lynn’s good friends Bill and Hillary Clinton.”

 

Két évvel azután, hogy Sir Evelyn elvált a korábbi feleségétöl, Victoria Schott-tól, három gyereke anyjától, Lynn Forester lett a harmadik felesége. Miután 2000 novemberében összeházasodtak egy londoni zsinagógában, a mézesheteiket a washingtoni Fehér Házban töltötték, Bill és Hillary Clinton vendéglátását élvezve.

A cikk azt állítja, hogy Ms. Forester a jó ismeröse a Clintonoknak, ez viszont nem egészen igaz. Valójában Sir Evelyn Rothschild és a tengernyi pénze az! Így vagy úgy, nem nehéz elképzelni egy olyan házaspár hatalmát, aki a mézesheteit a Fehér Házban tölti  az amerikai elnöki pár meghívására.

Most nézzünk egy felettébb érdekes videót a youtuberól:

2008-ban készült Sarah Palin egyik választási rendezvényén. Amennyiben Barack Obama helyett akkor a republikánus John McCain gyöz, úgy ez a pipi lett volna az Egyesült Államok alelnöke. Hoppá, de várjunk csak, nem láttuk mi már azt az elegáns, középett álló, fehér kosztumos hölgyet korábban valahol? Dehogynem! Ö Lynn Rothschild (Sarah Palin a jobb szélen áll fekete kosztümben)

(tovább…)

Mennyire biztonságosak a CERN részecskegyorsítós kísérletei?

cernTisztában van azzal a tisztelt olvasó, hogy azokkal a kísérletekkel, amiket a CERN több kilométer átméröjü részecskegyorsítójával (lásd kép) a svájci-francia határ alatt folytatnak, a tudósok gyakorlatilag Istent játszanak? A kísérletek próba-szerencse alapúak, és senki nem tudja elöre, milyen nem várt hatásokat válthatnak ki bolygónkra, amennyiben például sikerül a tudósoknak elöidézni egyszer egy anyagot beszippantó, mesterséges fekete lyukat. A tudósok azzal érvelnek, hogy egy ilyen fekete lyuk nagyon gyorsan meg is fog szünni, és nem lesz ideje anyagot magába szippantani. És mi van, ha mégis lesz?

(tovább…)

Irán késésben levö megtámadása – 2. rész (nem unalmas!)


Azon színfalak mögötti csatározások durva részletei, melyek egy Irán elleni lehetséges és egyáltalán nem titkolt atomtámadás körül zajlottak gyakorlatilag az egész 2007es és 2008as esztendö alatt, valamint azon erösen eltitkolt helyzet árulkodó jelei, miként fordultak egymással szembe az amerikai hadsereg stratégiai atomfegyvereket kezelö alakulatai, így akadályozva meg ezzel többször is egy Irán elleni atomtámadást, akár polgárháborús helyzet kialakulásának kockázatát vállalva is.

(tovább…)

Extrémül fontos figyelmeztetés

Katt a a cikk címére vagy a kép alatt a “Bövebben”-re.

google_bejelolt

Valami hihetetlenül csúnya dolog készül az USAban. A legtöbb forrás USA-beli nukleáris szeptember 11-röl beszél, majd ezt követö rendkívüli állapot kihirdetéséröl. A Google per pillanat fekete hátterü emberi csontok formájában jeleníti meg a címkéjét, a két o betü és g betü felsö részében pedig halványan kiolvasható hogy 666. Tudom, hogy humorosan hangzik, de ez nem vicc, hanem halálosan komoly. A google már a múltban is szokott illuminati jelképek és kódolt illuminati szimbolika címkebeli belekomponálásával jelezni a “híveknek” világszerte. A mai google címke gondolom eléggé egyértelmü mindenkinek, aki akár egy kicsit is konyít az okkult szimbolikához.

(tovább…)

Ki tartja ellenörzése alatt a nyugati világ bankrendszerét?


inter_alpha_group A válasz – kis túlzással mondva – egyszerü: a Rothschild család!

Az európai bankrendszer 70% százalékát kitevö Inter Alpha Group, akárcsak az amerikai jegybank (Federal Reserve), az angol jegybank (Bank of England) de még az ausztrál jegybank (Reserve Bank of Australia) is ezen család  ellenörzése alatt áll. Ez így van mind a mai napig.

(tovább…)

Merre tart a pénzügyi válság?

helikopter_benSzerdán a „helikopteres“, vagyis Ben Bernanke amerikai jegybankelnök bejelentette, további 600 milliárd dollár lesz kinyomatatva a semmiböl az elkövetkezendö hónapokban. Mindez azután, hogy az elmúlt két év „gazdaságélénkítö“ csomagjainak, dollárok billióinak csak akkora hatása volt az amerikai gazdaságra, hogy az egyelöre nem zuhant a szakadékba, hanem annak szélén táncol. Ez nem csoda, hisz ezek pénzek a bankokhoz kerültek, hogy azok fedezni tudják spekulatív kötelezettségeiket, hogy továbbra is müködhessen a „kaszinó“, és egyáltalán nem jutottak el  a reálgazdaságok szereplöihez. Talán jobb is, mert akkor már ma a nyakunkon lenne a hiperinfláció.

(tovább…)