Takto nejak bude vyzerať koniec, ale (2.časť)

Pre lepšie porozumenie toho, čo a prečo sa bude diať po návrate Krista, si musíte byť vedomí, že táto planéta je už tisícročia v karanténe (detailnejšie vysvetlené tu a tu), a ľudstvo bolo úmyselne držané za tie historické obdobia v technologicky nevyspelom stave. To nebola nejaká zlomyselnosť zo strany Boha, ale nevyhnutnosť. Podobne ako zápalky do rúk malých detí nepatria, tak ani zbrane hromadného ničenia či vyspelé nanotechnológie do rúk pozemského človeka nepatria. Že prečo, to uvidíte čoskoro v Tretej svetovej. Zhruba pred tristo rokmi sa bohužiaľ stalo niečo, čo by sa stať nikdy nemalo. Ako som už písal v článku Zaočkovaní sú začipovaní :

John Dee bol v priamom kontakte so “satanovými anjelmi”, od ktorých vtedajšie elity dostávali technológie, a tým sa začala éra industrializácie a britského impéria tzv. “prvá priemyselná revolúcia”. Za 300 rokov sa svet dostal na takú technologickú úroveň, na akú ludia neboli schopní dostat sa predtým ani za 5000 rokov. Nebola to náhoda, treba za tým hladat skrytú ruku “diabla”. Tento proces sa teraz má zavŕšiť transhumanizmom, teda pokusom o transformáciu ludí samotných na “stroje”(kyborgy) aj pomocou nanočipov nachádzajúcich sa vo vakcínach. Predpovedané ako “znak šelmy” v Zjaveniach Jána.

Priemyselná revolúcia a technologický vývoj bohužiaľ vedie k vyvinutiu čoraz ničivejších zbraní, a ak morálno-eticko-duchovná vyspelosť nejakej civilizácie “neskopíruje” jej technologickú vyspelosť, je vysoká pravdepodobnosť, že daná civilizácia sa skor či neskor samozničí. Ľudstvo sa čoskoro dostane v Tretej svetovej na prah totálneho samozničenia vyžadujúceho božskú intervenciu – druhý príchod Krista.

Po návrate Krista bude ľudstvo vrhnuté späť na úroveň 18. storočia, ako je to uvedené aj vo Werdenbergovom proroctve:

Takto nejak bude vyzerať koniec, ale (1.časť)
http://proroctva.blogspot.com/2013/01/proroctvo-gottfrieda-von-werdenberg.html

Ľudia budú veľmi šťastný, ale vrhnutý na životný štandard späť do 18. storočia. To znamená.: žiadna elektrika, žiadny plyn, žiadna ropa, žiadny priemysel, žiadny televízor,, žiadne rádio, žiadny telefón, žiadne noviny, žiadne autá…atď.

Ak sa vám teda nejaký obsah veľmi páči z internetu, vytlačte si to, a dobre si to uchovajte 🙂

Vyspelé technológie premenili mnohých ľudí na bezcitných a apatických bez dostatočných sociálnych kontaktov. Industrializácia, technologizácia a následná strata slobody, monitorovanie, regulácia a kontrola všetkého v spoločnosti je charakteristický pre tyranov.

Žiť v stave technologickej nevyspelosti nie je žiadnou tragédiou, skor to podporuje spirituálny vývoj človeka. Ja osobne veľmi rád chodím do nedotknutej prírody, cítim sa skvele v historickom prostredí, odporučil by som navštíviť napr. bývalé cisárske sídlo Schlosshof neďaleko Bratislavy, kde sa autenticky zachovalo, aký bol život v 18. storočí, teda tesne pred industrializáciou v Rakúsko-Uhorsku.

Poďme ešte analyzovať ďaľšie proroctvá o “konci sveta” z Biblie.

3.5 roka pred “koncom” sa karanténa okolo Zeme čiastočne otvorí, a satan a jeho anjeli budú zvrhnutí na Zem, v rámci  zavŕšenia niekoľko tisícročného boja medzi Bohom a satanom, ktorý prehrávajú satan a jeho anjeli, a planétu Zem budú mať ako posledné útočisko. To nebude pre obyvateľov Zeme nič príjemné, obávam sa. Otvorene sa možu medzi nami objaviť mimozemšťania, ktorí nás zo srdca nenávidia: humanoidné ako aj drakonidy. Budú prenasledovať hlavne kresťanov. Chceli by ste niečo také stretnúť na ulici? Ešte možete.

lizard_boy

Zjavenia 12
7 Na nebi sa strhol boj: Michal a jeho anjeli bojovali proti drakovi. Bojoval drak i jeho anjeli, 8 ale neobstáli a už nebolo pre nich miesto v nebi. 9 A veľký drak, ten starý had, ktorý sa volá diabol a satan, čo zvádzal celý svet, bol zvrhnutý; zvrhnutý bol na zem a s ním boli zvrhnutí jeho anjeli. …. 12 Preto radujte sa, nebesia, aj vy, čo v nich bývate. Beda však zemi i moru, lebo zostúpil k vám diabol, plný zlosti, lebo vie, že má málo času.” (bude mať 3.5 roka – pozn. autora)
13 Keď drak videl, že je zvrhnutý na zem, prenasledoval ženu, čo porodila chlapca. 14 Ale žena dostala dve krídla veľkého orla, aby mohla odletieť na púšť na svoje miesto, kde ju budú živiť čas a časy a pol času ďaleko od hada.

čas – 1 rok, časy – 2 roky, pol času – pol roka = 3.5 roka

Nielen satanovi anjeli budú zvrhnutí na Zem, ale aj Pán pošle svojich dvoch svedkov 3.5 roka pred koncom, ktorí sa objavia v Jeruzaleme, a “vystrašia” celé mesto. Obyvateľia mesta nebudú schopní prijať ich slová. Nehľadajte ale o tom správy na CNN, keď k tomu dojde 🙂

Zjavenia 11
3 Ale pošlem svojich dvoch svedkov, a oblečení do vrecoviny budú prorokovať tisícdvestošesťdesiat dní.” (3.5 roka – pozn. autora ) 4 Oni sú dve olivy a dva svietniky, čo stoja pred Pánom zeme.

Sily NWO ich zabijú:

Zjav 11:8 Ich telá budú ležať na námestí veľkého mesta, ktoré sa obrazne volá Sodoma a Egypt, kde bol ukrižovaný aj ich Pán. (Jeruzalem)

Udalosti opísané v Matúš 24, Mark 13 a Lukáš 21 sa idú odohrať tiež teraz. Všetky tri kapitoly opisujú druhý návrat Ježiša.

Židia svojho času nenávideli Krista za jeho výroky, lebo im často nerozumeli.

Matúš 24:2 On im však povedal: “Vidíte toto všetko? Veru, hovorím vám: Nezostane tu kameň na kameni; všetko bude zborené.”

Mysleli si napríklad, že toto sa stane za ich života, a brali to ako vyhrážky na zničenie ich chrámu. Nikdo z nich nemohol vedieť, že druhý návrat ich Pána bude až o 2000 rokov, kedy podobne celému svetu, aj celý Jeruzalem bude totálne zničený.

Toto sa ide odohrať tiež TERAZ:

Lukáš 21:20 Keď uvidíte, že vojská obkľučujú Jeruzalem, vedzte, že je blízko jeho spustošenie. 21 Vtedy tí, čo budú v Judsku, nech utekajú do hôr. Tí však, čo budú v meste, nech z neho odídu a tí, čo budú na vidieku, nech doň nevchádzajú.

Sily Antichrista (Rusi) už teraz sú v Sýrii. V čase konca zničia aj Izrael. Keď Rusi a Čínania prídu aj na Slovensko (viď Werdenbergovo proroctvo), tí čo budete vtedy vo veľkých mestách, odídte z nich, a schovajte sa v horách alebo na vidieku, len tam budete mať šancu na prežitie!

Ďaľšie odporúčané čítanie:

3. časť – UFÁ a jasnovidectvo

Hírdetés

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s