“Zavŕši sa Božie tajomstvo” – 2.časť

Motto:  Daniel 12: 9 riekol: “Choď, Daniel, lebo slová sú uzavreté a zapečatené do posledného času. 10 Mnohí sa očistia, obielia a zbavia sa trosky; bezbožní budú konať bezbožne, ani jeden bezbožník nepochopí, ale rozumní pochopia.

Koniec sveta (súčasnej civilizácie) je blízko, prichádza v priebehu desaťročia. Až okolo 15-20 percent obsahu Biblie tvoria proroctvá o konci sveta, je najvyšší čas ich začať seriózne analyzovať.

Nečakajte však nič od súčasných cirkví , ktoré sú súčasťou “mystického Babylonu”, súčasného chorého svetového systému ovládaného biblickým diablom. Ich úlohou je vás držať v nevedomosti, ako tomu je už stáročia, počnúc od časov feudalizmu. Akýkolvek systém silne zotročujúci masy je od diabla, nech sa jedná o feudalizmus, kapitalizmus, nacizmus, komunizmus či “liberalizmus”. Také je to jednoduché. Dokonca ani “tvrdo pracovať”, robit driny nie je nevyhnutnostou prežitia. Hoci tu,  v dávno zakaranténovanom “padlom” svete, sa to stalo extrémne dávno akceptovatelným sposobom života. Majte ale na mysli, že sa nejedná o žiadnu normalitu, ale o boží trest padlého ľudstva:

Genézta 3:17  … nech je prekliata zem pre teba; s námahou sa z nej budeš živiť po všetky dni svojho života

Definitívne to nie je normálne vonku v galaxii.

https://en.wikipedia.org/wiki/Saturnalia#Origins

V rímskej mytológii Saturn (boh Biblie) bol “poľnohospodárskym božstvom”, o ktorom sa hovorilo, že vládol svetu v dávno zabudnutom zlatom veku, keď ešte ľudia žili v stave nevinnosti a hojnosti, nemuseli tvrdo pracovať, a mali voľne prístupné všetky zdroje planéty Zem (snáď okrem ich obydlií, prakticky neexistovalo súkromné vlastníctvo).

Starí Rímania ešte aj pred 2000 rokmi oslavovali Saturnáliu, ako spomienku na tento dávno zabudnutý svet, ktorý sa ešte podobal aj normálnemu (ľudskému) svetu vonku v galaxii.

Tešte sa! Tento svet sa ide postupne vracať znovu na Zem, hneď po druhom návrate Ježiša Christa, po zosadení súčasných satanistických elít.

Svet v ktorom bude zrušené “každé kniežatstvo, mocnosť a sila”

1 Kor 15:24 A potom bude koniec, keď odovzdá Bohu a Otcovi kráľovstvo, keď zruší každé kniežatstvo, každú mocnosť a silu.

Existencia štátov, ríš a mocností ovládaných veľmi zlými a nebezpečnými ľuďmi od začiatku histórie ľudstva je jednou z príčin, prečo planéta Zem bola v pradávnej minulosti umiestnená do karantény. Mimozemské civilizácie nechceli, aby sa technologicky vyvinuté zbrane dostali k elitám týchto nebezpečných pozemských ríš, čím by sa ohrozovali aj galaktické civilizácie.

V koncových časoch aj tak bude potrebná galaktická intervencia, aby sme si vzájomne úplne nevyvraždili  iba pár desaťročí po tom, čo sme sa vo vnútri karantény dostali iba na trošilinku vyššiu technologickú úroveň, čiastočne aj vďaka silám diabla (vygooglite si niečo o “black projects” na internete, voľne dostupných informácií je dosť)

Tieto nebezpečné pozemské ríše sú v biblických proroctvách pomenovávané ako “zvieratá” či “šelmy”. Prečítajte si napríklad 7. a 8. kapitolu knihy Daniela.

V Daniel 8 je vysvetlovaná aj ich symbolika:

19 a vravel: “Hľa, ja ti oznámim, čo sa stane na konci hnevu, lebo sa vzťahuje na konečný čas. 20 Dvojrohý baran, ktorého si videl, sú králi: médsky a perzský. 21 Cap je grécky kráľ a veľký roh, ktorý bol medzi očami, to je prvý kráľ. …  25 … vo svojom srdci sa bude vyvyšovať, bezstarostne bude nivočiť mnohých, povstane proti kniežaťu kniežat, bude však zlomený bez (prispenia) ruky.

“grécky kráľ” == starogrécka ríša, “médsky a perský kráľ” == staroperžská ríša

V Daniel 8:25 je však spomenutá posledná velká ríša na Zemi, globálne NWO, ktoré bude odstránené galaktickými silami (armagedónska bitka).

Takisto v Daniel 7:23:

Povedal toto: “Štvrté zviera bude štvrté kráľovstvo na zemi, ktoré bude rozdielne od všetkých kráľovstiev, bude zožierať; mlátiť a šliapať celú zem.

Nový svetový poriadok bude rozdielny od všetkých doterajších ríš na Zemi, a zničí celú Zem, ľudská civilizácia sa dostane v dosledku Tretej svetovej vojny na pokraj vyhynutia, čo bude vyžadovať božskú intervenciu: druhý návrat Ježiša Krista.

Mark 13: 19 lebo tie dni budú takým súžením, aké nebolo od počiatku, keď Boh stvoril svet, až doteraz a už ani nebude. 20 A keby Pán tie dni neskrátil, nezachránil by sa nik. Ale kvôli vyvoleným, ktorých si vyvolil, skrátil tie dni

V Zjaveniach Jána 17:11 je tiež spomenuté NWO:

Šelma, ktorá bola a nie je, ona je ôsmy kráľ, je z tých siedmich a ide do záhuby.

Preto je číslo 8 symbolom NWO aj v luciferiánskom okultizme:

https://www.bibliotecapleyades.net/cienciareal/cienciareal20.htm

The Illuminati views the number “eight” as a symbol of their New World Order.

Všetky štáty a mocnosti súčasného sveta sú ovládané diablom, vrátane Slovenska:

Lukáš 4

5 Potom ho diabol vyviedol na vysoký vrch, ukázal mu v okamihu všetky kráľovstvá sveta 6 a povedal mu: „Tebe dám všetku túto moc a slávu, lebo patrí mne, a dám ju tomu, komu chcem. 7 Ak sa mi teda pokloníš, to všetko bude tvoje.“

Fico, Matovič, Dzurinda, Heger … všetci sa taktiež poklonili.

NWO bude úplne strašné, no bude trvať iba “dva krát 3.5 roka”, z toho prvých 3.5 roka bude “pokrokových”, masy sa idú oblbovať, druhých 3.5 roka však bude úplne strašných, celú planétu zahltí násilie a vojna.

Daniel 9:27

V jednom týždni však potvrdí zmluvu s mnohými a v polovici týždňa prestane obeta a žertva, v chráme však bude ohavné spustošenie a až do dovŕšenia a do konca potrvá spustošenie.”

týždeň == 7 rokov

polovica týždňa = 3.5 roka

Zjav Jána 13

1 Videl som vystupovať z mora šelmu, …  5 A dostala tlamu, aby hovorila veľké veci, aby sa rúhala, a dostala moc pôsobiť na štyridsaťdva mesiacov

42 mesiacov = 3.5 roka

Daniel 12

11 A od času, čo odstránia ustavičnú obetu a postavia ohavnosť spustošenia, uplynie tisícdvestodeväťdesiat dní. 12 Šťastný, kto bude čakať a dosiahne tisíctristotridsaťpäť dní.

1290 dní = cirka 3.5 roka

Matej 24

15 Keď teda uvidíte ohavnosť spustošenia, o ktorej bolo povedané ústami proroka Daniela, stáť na svätom mieste — kto číta, nech rozumie — (referencia k Daniel 12:11) …  21 lebo vtedy bude veľké súženie, aké nebolo od počiatku sveta až doteraz a ani viac nebude.  22 A keby tie dni neboli skrátené, nikto by sa nezachránil, ale kvôli vyvoleným sa tie dni skrátia.

Daniel 7

24 A desať rohov: z toho kráľovstva povstane desať kráľov, po nich však povstane iný, ten bude rozdielny od prvších a troch kráľov zosadí. 25 Bude hovoriť reči proti Najvyššiemu a bude nivočiť svätých Najvyššieho, bude chcieť zmeniť časy a zákon a budú odovzdaní do jeho ruky na čas a časy a pol času.

čas = 1 rok

časy = 2 roky

pol času = pol roka

1+ 2 + 1/2 = 3.5 roka

Zjav Jána 12:14

14 Ale žena dostala dve krídla veľkého orla, aby mohla odletieť na púšť na svoje miesto, kde ju budú živiť čas a časy a pol času ďaleko od hada (od satana – pozn. autora)

čas a časy a pol času  = 3.5 roka

Všetky sú to referencie na trvanie NWO.

Zavŕši sa Božie tajomstvo 1. časť, 3. časť, 4.časť, 5. časť

ĎAĽŠIE ČLÁNKY TU slovensky

Hírdetés

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s