“Zavŕši sa Božie tajomstvo” – 4.časť

Analýza tzv. Henóchových proroctiev od Billyho Meiera ako aj Protokolov sionských mudrlcov.

V článku Bankári, oligarchovia, pápež, naši biskupi, teroristické útoky== mystický Babylon! som Vám už dávnejšie ozrejmil,  že “babylónska žena sediaca na siedmych vrchoch” (Zjv 17:9) je Rím, jeho katolícka cirkev ako aj ostatné, tiež falošné “babylonské” organizované cirkvi riadené slobodomurárstvom.

Zjav Jána 17:4 Tá žena bola oblečená do purpuru a šarlátu, …

egyhazak

A teraz si pozorne prečítajte toto:

Zjv 17

16 A desať rohov, ktoré si videl, aj šelma znenávidia smilnicu, spustošia ju a obnažia; budú jesť jej telo a spália ju ohňom. 17 Lebo Boh im vložil do srdca, aby uskutočnili jeho zámer, aby mali rovnaké zmýšľanie a odovzdali šelme svoje kráľovstvo, kým sa nezavŕšia Božie slová. 18 A žena, ktorú si videl, je veľké mesto, ktoré kraľuje nad kráľmi zeme.” (Rím, moderné pokračovanie Babylonu – pozn. autora)

Žena, smilnica == katolícka cirkev a ostatné babylónske cirkvi, ktoré budú zničené v období šelmy, t.j. Nového svetového poriadku, keď nastúpi aj biblický falošný prorok 3.5 roka pred koncom sveta.

Čo vám povedal Irlmaier? To isté!

https://web.archive.org/web/20180304210627/http://klocher.sk/desive-proroctvo-o-3-svetovej-vojne/2/

V Taliansku vypukne revolúcia alebo náboženská vojna a mnoho duchovných bude zavraždených, ale pápežovi sa podarí zachrániť. – t.j. babylónska smilnica bude zničená.

Viac detailov poskytujú Henóchové proroctvá od Billyho Meiera:

http://www.theyfly.com/prophecies/prophecies.htm

Many Catholic clerics, priests, bishops, cardinals and many others will be killed and their blood will flow in streams. But also the reformed version of Christianity will become just as infinitely small, as does Catholicism.

Mnohé katolícke knazi, biskupi a kardináli budú zabití a ich krv bude tieť v potokoch – opäť: babylónska smilnica bude zničená (Zj 17:16, viď vyššie). To isté sa stane reformovanej verzii “kresťanstva”

Henóchové prófécie: (After the turn of the millennium, the papacy will  …)

Po prelome nového milénia, pápežstvo bude existovať už iba krátky čas. Po Jánovi Pavlovi II už budú iba dvaja pápeži. Posledý pontifikát, “Pontifex Maximus”, bude známy ako Petrus Romanus. A áno, je to pápež František!  Pod jeho náboženskou nadvládou príde koniec katolíckej cirkvi a úplný kolaps sa stane nevyhnutným.

To bude začiatok najhorších katastrof, aké kedy na ľudské bytosti na Zemi dopadlo.

To bude NWO, 3.5 ročné obdobie, kedy nastúpi biblický falošný prorok, a katolícka cirkev sa ide deštruovat, kňazi vyvraždiť apod.

Henóchové prófécie: The people will be completely powerless against all this and will live through 888 days of Hell on Earth

Ludia budú absolútne bezmocní voči týmto udalostiam, a budú prežívať absolútne peklo na Zemi trvajúce 888 dní

Há! V skutočniosti to bude 1290 dní, čiže 3.5 roka /viď napr. Daniel 12:11/, no zdá sa, že písateľ Henóchových proroctiev cítil potrebu používať okultnú numerológiu: číslo 8 je symbolom “šelmy” (NWO)

“Plejádania” Billyho Meireha sú totožné s padlými anjelmi v knihe Henócha, takže nejedná sa tu o božskú stranu!

Teraz sa pozrime na Protokoly siónskych mudrlcov:

https://web.archive.org/web/20190204004556/http://www.magnificat.sk/dokumenty/protokoly.pdf

Sedenie 17

Vynaložili sme mnoho síl na to, aby sme podkopávali dôveru v gojimských kňazov, ktorých činnosť by nám mohla veľmi prekážať. V tomto smere sme doposiaľ docielili značných úspechov, lebo vplyv kňazov na ľud sa deň odo dňa zmenšuje. Dnes je už sloboda svedomia uznaná všade. Preto je vyhladenie kresťanstva otázkou len niekoľkých rokov. Ďaleko ľahšie sa nám to podarí u ostatných náboženstiev, ale o tom by bolo predčasné hovoriť. Klerikalizmus a kňazstvo obmedzíme v jeho činnosti natoľko, aby jeho vplyv v budúcnosti nebol prakticky žiadny. Až nadíde okamžik, kedy bude nutné zničiť aj pápežstvo…

Henóchové proroctvá: Posledý pontifikát, “Pontifex Maximus”, bude známy ako Petrus Romanus. Pod jeho náboženskou nadvládou príde koniec katolíckej cirkvi a úplný kolaps sa stane nevyhnutným

Protokoly, Sedenie 17 (pokračovanie)Kráľ izraelský sa potom stane pravým pápežom sveta, patriarchom medzinárodnej cirkvi.

Biblický “falošný prorok” nastupujúci počas NWO !!

Kto iný by predsa dal svetu svojho biblického “falošného proroka”, než najväčší, stároční nepriatelia katolíckej cirkvi a starého poriadku: “Židia”, všetky tieto heretické prúdy, talmudistiké a kabalistické, ktoré sa radi označujú v súčasnosti ako sionisti, ktoré majú veľmi výrazné zastúpenie v slobodomurárstve, a tiež majú jedno spoločné: neuznávajú Ježiša.

Po návrate Ježiša Christa ale aj samotný falošný prorok, maskujúci sa za “mesiáša”, bude zničený:

Zjav Jána 19:20  Ale šelmu zajali a s ňou aj falošného proroka, ktorý pred ňou robil znamenia a zviedol nimi tých, čo prijali znak šelmy a klaňali sa jej obrazu. Oboch hodili za živa do ohnivého jazera, horiaceho sírou.

Upozornenie na Antichrista a falošného proroka v Novej zmluve:

2 Sol 2:3 Nech vás nezvedie nik nijakým spôsobom. Lebo nenastane, kým nepríde najprv odpad a nezjaví sa človek neprávosti, syn zatratenia, 4 ktorý sa protiví a povyšuje nad všetko, čo sa nazýva Bohom alebo čo sa uctieva, takže sa posadí v Božom chráme a bude sa vydávať za Boha.

Návrat pravého Ježiša nastane až po týchto udalostiach! Antichrist sa bude vydávať za Boha a falošný prorok za falošného mesiáša.


Addendum 5.2.2022

Osemcípa hviezda je symbolom bohyne Ištar, babylónskej pobehlice (žene)  v Zjaveniach Jána, ktorá je skutočným bohom pápeža, a bola skutočným bohom aj všetkých predchádzajúcich pápežov.

Star of Ishtar

https://en.wikipedia.org/wiki/Star_of_Ishtar

pope_vatican2

Zavŕši sa Božie tajomstvo 1. časť, 2. časť, 3. časť, 5. časť

ĎAĽŠIE ČLÁNKY TU slovensky

Hírdetés

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s