“Zavŕši sa Božie tajomstvo” – 3.časť

Máloktorí si uvedomujú, že niektoré proroctvá z UFO literatúry a taktiež niektoré od jasnovidcov z 20.storočia sú vlastne plne v zhode s biblickými proroctvami o konci sveta. Mám na mysli proroctvá Aloisa Irlmaiera a Billyho Meiera. A aby to bolo ešte divnejšie, tzv. Henochové proroctvá od Billyho Meiera sú v zhode s niektorými časťami Protokolov sionských mudrlcov!

V tejto časti ideme analyzovat proroctvá od Aloisa Irlmaiera.

DESIVÉ PROROCTVO, KTORÉ PREDPOVEDÁ TRETIU SVETOVÚ VOJNU: VŠETKO ZAČNE NA BLÍZKOM VÝCHODE

(ako sa to predpovedá aj v Ezechiel 38)

https://web.archive.org/web/20180121124144/http://klocher.sk/desive-proroctvo-o-3-svetovej-vojne/

https://web.archive.org/web/20180304210627/http://klocher.sk/desive-proroctvo-o-3-svetovej-vojne/2/

“Irlmaier predpovedal i svoju smrť v roku 1959. Jeho posledné slová boli: „Som rád, že môžem odísť, pretože nemôžem zažiť to, čo vidím.“ Takže niet pochýb o tom, že jeho vízie budúcnosti boli naozaj čierne.”

Irlmaier videl to isté čo “bohovia” ukázali aj apoštolovi Jánovi na ostrove Patmos pred 2000 rokmi o konci sveta, ktorý potom na základe týchto informácií napísal poslednú knihu Biblie, Zjavenia Jána.

Irlmaier: Bude nasledovať jedna rana za druhou. „S východom slnka prichádza vojna a ide to veľmi rýchlo. Rusi tiahnú dňom i nocou.“ Ľudia budú v panike utekať smerom na západ. „Žltý drak cez vodu napadne Alijašku a Kanadu. Nezájde však ďaleko.“

Tu Irlmaier potvrdzuje, že biblickými národmi “Góga a Magóga” (popísané aj v Ezechiel 38) sú Rusi a Čínania, ktoré napadnú celý svet: Európu, Ameriku,  ako aj Izrael kde sa to celé bude velmi rýchlo začínať. Rusi sú už aj teraz na hraniciach Izraela v Sýrii.

Irlmaier: Počas tejto vojny dôjde k trojdňovému zatmeniu a tma bude i počas dňa.

Matúš 24:29 Hneď po súžení tých dní slnko sa zatmie, mesiac nevydá svoje svetlo, hviezdy budú padať z neba a nebeské mocnosti sa zachvejú.

Zjav Jána 8:12 Zatrúbil štvrtý anjel: zasiahnutá bola tretina slnka, tretina mesiaca a tretina hviezd, takže sa ich tretina zatmela, a deň i noc boli o tretinu temnejšie.

Irlmaier: Ľudia na oblohe uvidia mnoho znamení, napríklad veľký kríž či samotného ukrižovaného.

Matúš 24:30 Vtedy sa na nebi zjaví znamenie Syna človeka. Všetky kmene zeme budú nariekať a uvidia Syna človeka prichádzať na nebeských oblakoch s mocou a veľkou slávou.

Irlmaier: Následne sa spusti krupobitie sprevádzané bleskami a hromami a Zem zasiahne zemetrasenie.

Zjavenie Jána 8:5 Anjel vzal kadidelnicu, naplnil ju ohňom z oltára a vrhol na zem. Vtom nastalo hrmenie, burácanie, blesky a zemetrasenie.

Zjavenia Jána 16:18 Nasledovali blesky, zvuky, hromy a veľké zemetrasenie, akého nebolo odvtedy, čo je človek na zemi — také veľké bolo zemetrasenie.

Irlmaier: Nebude elektrina a ľudia si budú svietiť sviečkami, aby čo – to videli. Z neba začne padať zlatý prach a tam, kde dopadne, všetko uhynie. Prežijú len tí, čo sa stihnú ukryť do vzduchotesného krytu a budú mať dostatok zásob vody i jedla, pretože vonku bude všetko kontaminované.

Pravdepodobne to isté v Zjavení Jána 8:

7 Zatrúbil prvý. A nastalo krupobitie a oheň zmiešaný s krvou a padalo to na zem. Tretina zeme zhorela, tretina stromov zhorela a zhorela všetka zelená tráva. …  11 Tá hviezda sa volá Palina. Tretina vôd sa zmenila na palinu a mnoho ľudí zomrelo od tých vôd, lebo zhorkli

 

Irlmaier: „Behom tejto tmy zomrie viac ľudí, než v oboch svetových vojnách dohromady,“ varoval.: Zničená bude Praha, ale i Paríž, ktorý podpália jeho vlastní obyvatelia. V Taliansku vypukne revolúcia alebo náboženská vojna a mnoho duchovných bude zavraždených, ale pápežovi sa podarí zachrániť.

Irlmaier však sľubuje, že po skončení tejto skazy, po ktorej na zemi neostane mnoho obyvateľov, nastanú pre ľudstvo lepšie časy.

Daniel 12:11 A od času, čo odstránia ustavičnú obetu a postavia ohavnosť spustošenia, uplynie tisícdvestodeväťdesiat dní.

Irlmaier: Tí, čo prežijú budú na začiatku trpieť hladom, no potom budú všetci nasýtení.

Daniel 12:12 Šťastný, kto bude čakať a dosiahne tisíctristotridsaťpäť dní.

Jedno je však isté: toto absolútne peklo či otrasný Boží trest budú musieť prežiť iba tí, ktorí nebudú patriť medzi vyvolených.

Zjav Jána 7:2 A videl som vystupovať od východu slnka iného anjela, ktorý mal pečať živého Boha a mohutným hlasom zvolal na štyroch anjelov, ktorí dostali moc škodiť zemi a moru: 3 “Neškoďte zemi ani moru, ani stromom, kým neoznačíme na čele služobníkov nášho Boha!”

Vyvolení budú “evakuovaní” zo Zeme, ostatní nie.

Matúš 24

31 On pošle svojich anjelov za mohutného zvuku poľnice a zhromaždia jeho vyvolených zo štyroch strán sveta, od jedného kraja neba až po druhý.

40 Vtedy budú na poli dvaja: jeden bude vzatý, druhý sa ponechá. 41 Dve budú mlieť na mlyne: jedna bude vzatá, druhá sa ponechá.

Toto nás ľudkovia čaká, ste si vedomí?

Zavŕši sa Božie tajomstvo 1. časť, 2. časť, 4.časť, 5. časť

ĎAĽŠIE ČLÁNKY TU slovensky

Hírdetés

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s