Klónovanie svetových lídrov je skutočné

Motto: “Ak za každú cenu chceš uvidieť mimozemšťana, pozri sa ráno do zrkadla.”

Klónovanie ľudí luciferiánskou mocou je skutočné, len sa to tají… na najvyšších poschodiach slobodomurárskej hierarchie je to dokonca celkom bežné … Jedným z prevádzkovaných klónov v súčasnosti je aj napríklad entita zvaná “Henry Kissinger”, ktorého “originál” bol zavraždený ešte v 70-tych rokoch, no luciferiánskej moci sa podarilo vytvoriť nielen jeho klónované telo, ale aj “presvedčiť” dušu zavraždeného, aby sa na klónované telo “napojil”, čím bol vytvorený plnohodnotný človek, nerozoznatelný od originálu až na jednu výnimku: nejak podozrivo dlho žije a niečo nesedí s jeho starnutím.

Kissinger originál z roku 1973:
https://en.wikipedia.org/wiki/Henry_Kissinger

Kissinger1973_2

Kissinger klón z roku 2009:
https://cs.wikiquote.org/wiki/Henry_Kissinger#/media/Soubor:Henry_Kissinger_Shankbone_Metropolitan_Opera_2009.jpg

Kissinger2009

Vekový rozdiel je až 36 rokov, no nevyzerá to na viac než 20 rokov starnutia. Originál má tiež okrúhlejšiu hlavu než klón.

Klón má v súčasnosti už “99 rokov”.

Na Kissingera boli aplikované “božské technológie”, čo som už spomenul v “Zavŕši sa Božie tajomstvo” – 1.časť

“Bohovia” a “anjeli” žijú ešte dlhšie, niektorí aj tisícky rokov v tom istom tele, ktoré ked sa opotrebováva, vytvoria si geneticky identické klónované telo a zabezpečia doň prenos svojho vedomia (“duše”), a tým pádom sa stanú nesmrtelnými.

Pozn: vedomie človeka (a nijakého iného živočícha) nie je súčastou materiálneho sveta, preto ho naši lekári nedokážu lokalizovať v tele. A áno, vedomie je prenositelné medzi telami. U “bohov” je toto normálnou vedou, (desiatky) tisícky rokov vyspelejšou od tej našej pozemskej. Tiež majú vedecké znalosti o tom, čo sa stane s “dušou” človeka po smrti tela. “Duša” nezaniká po smrti tela.

Poznámka 2: Starnutie ani za normálnych okolností nie je výsledkom fyzického opotrebovávania tela – keby tomu tak bolo, úradníčky by napr. žili desiatky rokov dlhšie než ženy pracujúce v polnohospodárskom sektore. Tempo starnutia tela je vopred “nastavené” cez DNA. U pozemského človeka bola nastavená maximálna dľžka života “bohmi” iba na mizerných 120 rokov:

Genéza 6:3 A Pán povedal: “Môj Duch neostane dlho v ľuďoch (pre ich poblúdenie), lebo sú len telo. Ich dní bude iba stodvadsať rokov.”

Dá sa to nastavit aj tak, aby človek (kozmický -“anjel”) mohol žiť v tom istom tele stovky či tisícky rokov, a aby aj tisícročný človek mal tak perfektný mladistvý výzor, aký tu v zakaranténovanom svete majú iba dvadsiatnici či tridsiatnici. Ešte aj prvé generácie pozemských ľudí v predpotopových časoch (časy Atlantídy), ako aj generácie tesne po potope žili niekoľko stoviek rokov:

Genéza 5
6 Keď mal Set stopäť rokov, narodil sa mu Enos. 7 A Set po Enosovom narodení žil ešte osemstosedem rokov a narodili sa mu synovia a dcéry. 8 Všetkých Setových dní bolo deväťstodvanásť rokov a potom zomrel.

Genéza 11
10 Toto je Semovo potomstvo: Dva roky po potope, keď mal Sem sto rokov, narodil sa mu Arfaxad. 11 Po Arfaxadovom narodení žil Sem päťsto rokov a narodili sa mu synovia a dcéry. 12 Keď mal Arfaxad tridsaťpäť rokov, narodil sa mu Sale. 13 Po Saleho narodení žil Arfaxad ešte štyristotri rokov a narodili sa mu synovia a dcéry.

Keby ho chceli, mohli by aj Kissingera udržať pri živote tisícky rokov, ale samozrejme tu v zakaranténovanom svete to neprichádza do úvahy.

Keď vytvoria klónované telo, tak možu tiež rozhodúť o tom, do akej miery ho “zostarnú”: či vytvoria Kissingera “19 ročného”, alebo “35 ročného”, alebo “60 ročného” …

A samozrejme nemusia počkať kým originál umrie, ale v takýchto prípadoch klón zvyčajne nemá dušu originála, je iba akýmsi “biorobotom”, ktorého možno udržať pri živote len obmedzenú dobu.

Ak máte 50 rokov, stále možu vytvoriť váš klón, ktorý bude mať iba “19 rokov”.

Chceli by ste ako 50 ročný stretnúť seba ako “19 ročného”? Na úrovni vyspelosti civilizácie “bohov” sú takéto bláznivosti možné. A možu sa stať všelijaké bizarnosti, keď k tomu dojde.

Neviem posúdiť, či je to pravda, ale podľa Hemmingsona starý Kissinger sa vraj zaľúbil do svojho “19 ročného” klónu, keď ho stretol, a vyfajčil mu oného …

https://web.archive.org/web/20141202071241/https://formerwhitehat.wordpress.com/2012/03/16/bizarre-kinky-sex-and-the-henry-kissinger-clones/

Hemmingson sa potom filozoficky spýta, či sa v takýchto prípadoch može jednať o masturbáciu.

No ale serióznejšie 🙂

Ďaľšou možnosťou je aj dočasný prenos duše “starého Kissingera” do tela “19 ročného” klónu. Može si tak znovu vychutnať svoju mladosť.

Dočasný prenos duše “originálu” do tela klónu má široké využitie. Predstavte si, že “originál” chcú poslať na nejakú nebezpečnú misiu. Načo by to ale robili. Je oveľa rozumňejšie vytvoriť si klón, a dočasne doň preniesť vedomie(dušu) originálu. Ak nebodaj klónované telo zabijú, nič sa nestane, dušu je stále možné bez problémov dostať spať do tela “origiálu”, ktorý je udržiavaný pri živote umelo, podobne pacientom na anesteziologicko-resuscitačnom oddelení, kým sa doň duša z klónu nevráti.

Našou skutočnou identitou je duša, nie telo. Biblický “boh” v knihe Henócha sa ešte volá “pán duchov” vynášajúci súdy nad dušami.

Telá sa dajú meniť s ľahkosťou výmeny ponožiek …

Dočasný prenos duše je samozrejme možný aj do tiel, ktoré nie sú geneticky identické, ale sú geneticky “dostatočne blízke”. Najlahšie to ale ide do geneticky identických tiel.

Aj prirodzené inkarnačné cykly fungujú tak, že duša sa v ďaľšej inkarnácii snaží vyhľadať telo, ktoré je geneticky blízke svojmu telu v predchádzajúcej inkarnácii. Vaša ďaľšia inkarnácia je preto často aj výzorovo blízka vašej predchádzajúcej.

To čo napríklad známy “konšpiračný teoretik” David Wilcock (agent luciferiánskej moci využívaný na šírenie informácií o čiernych projektoch ) tvrdí o sebe, že je inkarnáciou známeho jasnovidca Edgara Cayce-a z 20. storočia, nie je somarinou.

Vľavo mladý Cayce, vpravo mladý Wilcock.
https://divinecosmos.com/articles/53-a-scientific-blueprint-for-ascension/

Wilcock_Cayce

V okultných kruhoch je napr. tiež známe, že duchovná dvojica zo začiatku 20. storočia známa ako cár Nikolaj II a jeho najbližší doverník a mág(satanista) Grigorij Rasputin sa o sto rokov vrátili ako Dmitrij Medvedev a Vladimír Putin, zrejme sa vypomstit liberálnemu Západu za to, čo bolo spravené ortodoxnému Rusku pred 100 rokmi. Všimli ste si tú nenávisť, akou Medvedev hovorí proti Západu? Je v ňom duch cára Nikolaja II popraveného liberál-boľševikmi financovanými zo Západu…

inkarnacia

Barack Obama s manželkou sú zas inkarnáciami egyptského faraóna Achnatona a jej matky Teje.

Všetky sú to tzv. “duchovné dvojice”, ktoré často inkarnujú spolu. Keď jeden druhého stretne v živote, je z toho zvyčajne nejaký dlhodobý vzťah. Manželia alebo “rodič a dieta” sú často (no nie vždy) duchovnými dvojicami.

Ale spať ku klonovaniu tiel:

Na vytvorenie klónovaného tela samotného (bez životných spomienok) teoreticky stačí jedna DNA molekula.

Klónovacích techník je veľa, podobne ako aj mimozemských rás je veľa.

Už aj naši vedci začali robiť zaujímavé experimenty s DNA ešte v 50-tych a 60-tych rokoch minulého storočia, no luciferiánska moc cez svoje slobodomurárske siete v akademických kruhoch to neskor potlačila.

Pokusy na pekinských kačkách ošetrených s DNA zo žltohnedých kačíc Campbell
(Experiments on Pekin ducks treated with DNA from Khaki Campbell ducks)
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/13798979/

Tento experiment z roku 1960 je snáď najzrozumiteľnejšie popísaný v knihe “Biologická časovaná bomba” (The biological time bomb) od Gordona Taylora, rok vydania 1968.

Strana 168:

“They had extracted DNA from the cells of the khaki Campbells and had injected it into the white Pekins, thinking that just possibly the offspring of the latter might show some character derived from khaki Campbells. To their astonishment, the actual ducks they injected began to change. Their white feathers darkened, and their necks began to take on the peculiar curve which is a mark of the khaki Campbell.”

Vyextrahovali DNA molekuly z buniek žltohnedých kačíc a vstrekli ich do tiel bielych kačíc, pritom si mysleli, že možno až na ich potomstvo to bude mať nejaký vplyv. Na ich prekvapenie, biele kačice sa už po niekoľkých týždňoch začali meniť: ich biele perie stmavlo, a krivky ich krkov sa zmenili na tvar krkov žltohnedých kačíc.

V knihe ešte je uvedené, že až po troch generáciách vybledli znovu potomkovia týchto kačíc.

Ďaľší zaujímavý jav:

Mnohí príjemcovia orgánových transplantátov hlásia zmenu svojich osobností a uvádzajú, že získali chute, emócie a dokonca spomienky svojich zosnulých darcov:

https://www.multibriefs.com/briefs/exclusive/anothers_heartbeat.html#.Y6GXwXbMI2x

Deje sa s tými ľuďmi to isté, než s tými kačicami …

A teraz si predstavte, že nejaké x mesačné ľudské embryo, dlho pred svojim narodením začnú ošetrovať injekciami DNA molekúl z vášho teľa… vyrastie z neho váš klón. Vaše klónované telo.

ĎAĽŠIE ČLÁNKY TU slovensky

Hírdetés

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s