Tajomstvá fúzatého a nacistického okultizmu

Adolf Hitler 30. apríla 1945 v bunkri v Berlíne nezomrel, ani nespáchal samovraždu, ale bol zachránený špeciálnymi jednotkami americkej armády pod velením generála Georga Pattona.

Jadrové zbrane ako prví mali nacisti koncom roku 1944. Prvá jadrová nálož explodovala na tajnej strelnici jednotiek SS na ostrove Rugen v Baltickom mori v októbri 1944 .

https://www.abicko.cz/clanek/precti-si-technika/10188/hitlerovy-tajne-zbrane-atomova-bomba-neviditelny-letoun-i-paprsky-smrti.html

Hitlerovými “zázračnými zbraňami” pomocou ktorých chcel zvrátiť priebeh vojny neboli prúdové lietadlá ani balistické rakety typu V2 ale jadrové hlavice na nich montovateľné…

Hitler začiatkom roku 1945 stál pred obrovskou dilemou: buď pokúsiť sa zvrátiť priebeh vojny za cenu obrovských strát na ľudských životoch ako aj zničenia Nemecka a možno i celej planéty jadrovými zbraňami, alebo sa vzdať. Zvolil si to druhé.

Začiatkom apríla roku 1945 sa v tajnosti stretol s americkým generálom Georgom Pattonom, kedy bolo podpísané tajné prímerie medzi Spojenými štátmi a nacistickým Nemeckom, v rámci ktorého výmenou za odovzdanie nacistických nukleárnych zbraní do rúk Američanom bolo Hitlerovi a jeho eskorte udelená “úplná amnestia”. Keď sa sionistický americký prezident Franklin Delano Roosewelt dozvedel o dohode, začal zúriť a chcel to dať okamžite zrušiť. Situáciu zachránil vtedajší hľavný velitel americkej armády v Európe (a neskorší prezident USA) Dwight Eisenhower tým, že dal zavraždiť Roosewelta. Bál sa jadrového pekla, čo by inak čakalo americkú armádu v Nemecku a v iných štátoch Európy.

Hitler a jeho sprievod sa vzdali do rúk Američanom, a ako vojnoví zajatci boli prevezení na zákľadňu amerického letectva Walker Air Force Base v štáte New Mexico, neďaleko mestečka Roswell, kde fungoval aj tábor pre vojnových zajatcov s 4800 nemeckými a talianskymi vojakmi.

https://en.wikipedia.org/wiki/Walker_Air_Force_Base#World_War_II

In addition to the airfield, the Roswell Prisoners of War (POW) camp was built for up to 4,800 POWs.

Začiatkom roka 1946 boli prepustení, a bolo im dovolené presídliť sa na Antarktídu na základňu Nový Berlin (základňa 211), ktorú tam nacisti vybudovali ešte v tridsiatich rokoch minulého storočia. Podmienkou bolo, že tam nebudú zbrojiť, čo nedodržali. Reakciou Američanov bolo v auguste 1946 nariadiť operáciu High Jump proti Antarktíde pod velením admirála Richarda Byrda.

Nacistická pevnost v Antarktidě: Základna 211 a operace Highjump
https://neveda.cz/nacisticka-pevnost-v-antarktide-zakladna-211-a-operace-highjump
https://cs.wikipedia.org/wiki/Operace_Highjump

Akcia skončila katastrofou, nacisti sa totiž na Antarktíde dostali pod ochranné krídla “satanových anjelov”, s ktorými boli v priamom kontakte od začiatku dvadsiatich rokov minulého storočia. Príbeh “diablovej princeznej” Marie Orsicovej je tiež skutočný.
https://sk.suenee.cz/maria-orsic-pry-pomahala-nacistum-stavet-ufo/index.html

Američania proti “bohom” nemali žiadnu šancu. Z Antarktídy boli spravidla odstrašení. UFO incident, či útok “satanových anjelov” v júli 1947 proti vojenskej základni pri mestečku Roswell, bol tiež odvetou za vojenskú operáciu Američanov na Antarktíde.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Roswellsk%C3%BD_pr%C3%ADpad

O Roswellskom UFO incidente sa tiež porozprávalo všeličo len pravda nie! Proti Roswellu sa zaútočilo preto, lebo tam bol vaznený Adolf Hitler.

Swastika je tiež symbolom “bohov”, humanoidných mimozemšťanov čo stvorili pozemské ľudstvo na ich “vlastný obraz”. Swastika v minulosti bola bez výnimky prítomná vo všetkých starovekých civilizáciách: v Indii, Japonsku, Tibete, Iráne, Etiópii, u amerických Indiánov a samozrejme všade v Európe – u Slovanov tiež.

swastikas

“Bohovia” pochádzajú zo súhvezdia Aldebaran. Sú to kozmickí humanoidi, no ich civilizácia je súčasťou Drakonidského impéria v galaxii. Starosumerský jazyk je aj jazykom “bohov”. Keď Orsicová a ostatné “vril dievčatá” sa dostali do telepatického transu, správy dostávali v starosumerčine, alebo ňou hovorili, teda v jazyku čo inak nepoznali.

https://en.everybodywiki.com/Maria_Orsic

Maria had previous contacts with the Sumi , and all the messages she transcribed were in the Sumerian language and were translated by the Pan- Babylonists , a close circle of the Thule Society, created by Hugo Winckler , Peter Jensen , Friedrich Delitzsch and others.

Orsicová a ostatné vril dievčatá totiž boli posadnuté “svatým duchom” od diabla 🙂 Podobne ako aj Ježišovi apoštoli boli posadnutí “duchom svatým” od Boha:

Skutky apoštolov 2:4
Všetkých naplnil Duch Svätý a začali hovoriť inými jazykmi, ako im Duch dával hovoriť.

Hitler mal v žilách kráľovskú krv. Jeho skutočným otcom bol “anglický” kráľ Juraj V.  Bol výtvorom iluminátov, teda nemeckých kráľovských rodín, a verne im slúžil. Bol dlho pripravovaný na svoju rolu. Bezprostredne ho riadil iluminátsky rod Kruppovcov cez Martina Bormanna. “Anglický” kráľovský rod je tiež nemecký, skor než sa prekrstili na Windsorovcov, volali sa Saxe-Coburg-Gotthovci. “Dánsky” kráľovský rod Glucksburgovcov je tiež nemecký.

Martina Bormanna nikdy nechytili, lebo ho zachránila britská tajná služba.

Otec-syn-matka-stará mama
Anglický kráľ Juraj V – Adolf Hitler – Klara Plotzlová- Alexandra Dánska z rodu Glucksburg:

Hitler

“Neslávny” sympatizant Hitlera, anglický kráľ Edward VIII., ktorý ho navštívil aj v jeho sídle v Berghofe.

Edward2

Čudujem sa, že nikdo si nevšimol jeho čudesnú podobnosť s Hitlerom… Mali spoločného otca …

Mimoriadne významným a zvláštnym okamihom druhej svetovej vojny bola rebélia Rudolfa Hessa a Karla Haushofera, teda dvoch spoluzakladateľov nacistickej strany ako aj okultného tajného spolku Vril spolu s Mariou Orsicovou. Rudolf Hess bol vicekancelárom nacistického Nemecka. Keď s Haushoferom zistili, že Nemecko nemá šancu vyhrať druhú svetovú vojnu, 10. mája 1941 sa “privátne” vybral svojim lietadlom do Škótska, chcel tajne rokovať o mieri s Churchillom. Angličania ho však zatkli. Na počudovanie nezastal sa ho ani Hitler, a nacistická tlač ho vykreslila ako “blázna”. Ilumináti totiž chceli, aby vojna pokračovala, a Hitler bol lojálny k nim. Nemecko druhú svetovú vojnu malo prehrať, taký bol plán od začiatku. Hess po norimbergskom tribunáli bol odsúdený na doživotie, aby už nikdy verejne neprehovoril. Zostal jediným vazňom neslávnej spandavskej vaznice v britskom sektore Západného Berlína. Žiadny novinár s ním nemohol urobiť rozhovor. V roku 1987 ho britská tajná služba vo vaznici “zasamovraždila”, a tým navždy umlčala.

Karla Haushofera “zasamovraždili” ešte v roku 1946. “Vril dievčatá” zas zmizli bez stopy z planéty Zem krátko pred skončením vojny. Vraj sa im podarilo cez Antarktídu dostat sa do Aldebaranu.

ĎAĽŠIE ČLÁNKY TU slovensky

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s