Meggyilkolták Kakuk Györgyöt?

2017.1.3: Meghalt Kakuk György, a DK politikusa http://index.hu/belfold/2017/01/03/meghalt_kakuk_gyorgy_a_dk_politikusa/

Kakuk Györgynek nem volt ismert tartós betegsége

Az Index információi szerint az újságíró-politikus kedd reggel szívrohamot kapott, összeesett, az életét nem lehetett megmenteni.

Kakuk György volt az, aki korábban nyilvánosságra hozta az igazságot a Teréz-körúti robbantásról is, még mielött az megtörtént volna. Mint ahogy az Antikrisztus-figyelöbe írtam:

2016.9.23:

A DK attól tart, hogy a Fidesz terrortámadásokat fog megrendelni

http://www.atv.hu/belfold/20160923-a-dk-attol-tart-hogy-a-fidesz-terrortamadasokat-fog-megrendelni

“A Demokratikus Koalíció egyik elnökségi tagja arra szólította fel a Fideszt és a kormányt, hogy “ne szimuláljon terrortámadást és végképp ne hajtson végre semmiféle merényletet” annak érdekében, hogy a szavazók részt vegyenek a népszavazáson. A DK nem akar bombariadókat, “hamis vagy még inkább valós, kormány által megrendelt terrorcselekményeket”fogalmazott Kakuk György.

2016.9.25: Robbanás volt a Király utcánál, sérültek

http://www.atv.hu/belfold/20160925-robbanas-volt-a-kiraly-utcanal

Kicsi Sztálinnak úgy hiányzott ez a robbantás, most a migráns-kvótás népszavazás elött, mint csecsemönek az anyatej. Ha október 2-án elegen jelennek meg a népszavazáson, és az érvenyes lesz (s természetesen gyöznek a NEM-ek), akkor azt az EU további lebontására fogja használni a háttérhatalom, tulajdonképpen erröl szól az egész magyar népszavazásos cirkusz, az EU lebontásáról … úgy mint a BREXIT is

 

A titkosszolgálat mesterségesen, elektromágneses hullámok segítségével is képes akárkinek tönkretenni a szívét úgy, hogy még az orvosok se nagyon tudják az ilyet elkülönböztetni a természetes szívinfarktustól.

 

Addendumok:
egy vendég, január 04, 2017

Lesznek még hullahegyek Közép-Európában, ha nem vigyázunk!

2015.okt.1: Jön az újabb stadionépítési hullám
http://nepszava.hu/cikk/107165…esi-hullam

A tavaly átadott három „szuperstadion” csak a kezdet, a fejlesztési program ezután pörög fel igazán. Noha idehaza értékelhetetlen tartományba zuhant a futballmeccsekre járók száma, a következő években országszerte húsznál is több arénát építenek, vagy újítanak fel

Az elmúlt 5-10 évben felépített sok stadion az NWO-ban megsemmisítötáborként, koncentrációs táborként fog müködni.

A titkos terv szerint Magyarország és környéke lesz az NWO egyik új gulágja a “szép új jövöben”. Globális hatáskörrel!

Új börtönök, stadionok (vagyis jövöbeni gyüjtö és koncentrációs táborok), drótkerítések a határokon

Kicsi Sztálin müködik

2016.12.31:
Nyolc új börtön épül Magyarországon, ebből hét keleten
http://index.hu/belfold/2016/1…t_keleten/

—————————————————

egy vendég, január 04, 2017

2016.11:19: Orbán is ott szurkolt a dunaszerdahelyi stadionavatón
http://index.hu/sport/futball/…vaton_dac/

A parameter.sk fotóin látható, hogy Orbán is ott volt a meccsen, az FC DAC 1904 tulajdonosa, Világi Oszkár mellett ült.

Orbán szlovákiai jóbarátja és bizalmasa, a jóságos Világi Oszkár is ott volt.

 

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s