“Zavŕši sa božie tajomstvo”

VŠETKO JE TO LOŽ

Kráľovná Alžbeta a ani pápež II nemajú nič spoločné so slobodomurárstvom či satanizmom. Všemocnosť slobodomurárstva je výmyslom konšpiračných teoretikov.

Na opasku kráľovninej sestričky sa nenachádza slobodomurárske kružidlo, uhlomer či satanistický pentagram. Sestrička iba má rada geometriu. To je všetko, čo o tom máte vedieť!

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

DEVÄŤDESIAT PERCENT ĽUDSTVA TVORIA KRVILAČNÉ OVCE

Či možno nie celkom humor? Každpádne pre tieto zlatučké, mierumilovné tvory žijúce v harmónii s prírodou može byť urážlivé prirovnávať ich k pozemskému človeku, schopného bezbrehého ničenia a genocídy kedykoľvek.

http://necenzurovane.net/gosudarjon/g96.html

My ľudia sa delíme na dve skupiny. Na tých čo majú informácie o svete a o tom čo sa deje. Teraz sa čoraz viac takých ľudí každý deň prebúdza po celom svete aj v našom národe. A potom je tu už len druhá skupina, na ktorú sa delíme a to sú ovce. Typické bio-roboty, ktoré stratili svoju dušu a nevedia ako ich satanisti cez média programujú od narodenia až do smrti.

Podla asyrsko-babylonského eposu Atra Hasis pozemský človek bol pôvodne vytvorený ako obyčajný “biorobot”, určený pre vykonávanie ťažkých fyzických prác, aby nižšie postavení “bohovia” nemuseli vykonávat všelijaké pre nich ponižujúce driny.

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

ZAVŔŠI SA BOŽIE TAJOMSTVO” – 4.ČASŤ

Analýza tzv. Henóchových proroctiev od Billyho Meiera ako aj Protokolov sionských mudrlcov.

V článku Bankári, oligarchovia, pápež, naši biskupi, teroristické útoky== mystický Babylon! som Vám už dávnejšie ozrejmil,  že “babylónska žena sediaca na siedmych vrchoch” (Zjv 17:9) je Rím, jeho katolícka cirkev ako aj ostatné, tiež falošné “babylonské” organizované cirkvi riadené slobodomurárstvom.

Zjav Jána 17:4 Tá žena bola oblečená do purpuru a šarlátu, …

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

ŠTYRI RÍŠE ZLA

List Efezanom 6:12 Lebo nás nečaká zápas s krvou a telom, ale s kniežatstvami a mocnosťami, s vládcami tohoto temného sveta, so zloduchmi v nebeských sférach.

Svetu stále vládne to, čo v minulosti bolo známe ako Rímsko-nemecká ríša (“prvá ríša”), ktorá síce v roku 1806 zanikla, no rody a siete (pavúčina) tajných spolkov za ňou vobec nie. Talianska čierna šlachta (bývalé pápežské rody) “plus” nemecké královské rodiny “plus” kabalistické židovské rodiny slúžiace v minulosti ako dvorní Židia královských rodín (Rothschildovci, Rockefellerovci a pod.) stále stoja na čele iluminátskej hierarchie, a potajomky hýbu udalostami vo svete cez ich všadeprítomné slobodomurárske siete, ktoré nekontrolujú iba politiku ale aj tajné služby, armády, organizované cirkvi, organizovaný zločin (mafie), ekonomiky, bankový systém, vzdelávanie, kultúru a hlavne médiá – všade vo svete. Sú to skutoční “kontrolmaniaci”, nenávidiaci slobodu.

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

DAJME KONEČNE ZBOHOM MATERIALIZMU

Mark 11:23 Amen, hovorím vám: Keby niekto prikázal tomuto vrchu: ‚Zdvihni sa a vrhni sa do mora!‘ a nezapochyboval by v srdci, ale veril by, že čo vyslovil, sa stane, splní sa mu to. 24 Preto vám hovorím: Všetko, o čo sa modlíte a prosíte, verte, že ste dostali a budete mať.

Mysel (duch) dokáže realitu aj ovplyvnovat, nielen vnímať.

Veci po ktorých zo srdca túžime alebo sa hystericky bojíme (!), t.j. kam intenzívne sústredujeme našu pozornost, dokáže mysel intenzívne ovplyvnovat, tie sa možu manifestovat, čo však kvoli lineárnemu času može potrvat aj mesiace či roky.
A tiež, nemyslite stále na negatívne veci, ktoré by ste nechceli, aby vo vašom živote nastali (manifestovali),nebojte sa ich hystericky, radšej sa na nich čím skor zabudnite, ináč možu naozaj nastat! Myšlienky majú manifestačnú silu, aj negatívne!

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

“ZAVŔŠI SA BOŽIE TAJOMSTVO” – 1.ČASŤ

Motto: Ale v dňoch hlasu siedmeho anjela, keď začne trúbiť poľnica, zavŕši sa Božie tajomstvo /Zjavenia Jána 10:7/

“Boh” je kozmický humanoid, ktorý ešte stále žije.

Stvorili nás títo kozmickí humanoidi zvaní “bohovia” a “anjeli” na ich vlastný obraz. Sme kozmického povodu. Čaká nás podobné prekvapenie ako Krištofa Kolumba v roku 1492, ked zistil, že aj za oceánom žijú ľudia. Síce nie celkom takí ako on, no predsa ľudia. Áno, aj na nespočetne mnohých planétach tam vonku v galaxii žijú ľudia. Ešte inakší akým sú americkí Indiáni, no predsa ľudia. Sú to naši “anjeli” a “bohovia” z našich mytologických príbehov, ktorí tu boli už aj pred tisíckami rokov, kým sa naša planéta nedostala do totálnej karantény. Druhú velkú skupinu mimozemských tvorov tvoria reptiliáni (kozmické plazy), známe ako “draky” z našich mytologických príbehov. Tretiu velkú skupinu tvoria všelijaké hybridné bytosti medzi kozmickými ľudmi a kozmickými plazmi (reptiliánmi). Mnohé z našich “bohov” sú tiež takéto hybridné bytosti, medzi inými aj “boh” Biblie. Preto som ho vyššie nazval “humanoidom”, a nie kozmickým človekom

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

ZAVŔŠI SA BOŽIE TAJOMSTVO” – 2.ČASŤ

Motto:  Daniel 12: 9 riekol: “Choď, Daniel, lebo slová sú uzavreté a zapečatené do posledného času. 10 Mnohí sa očistia, obielia a zbavia sa trosky; bezbožní budú konať bezbožne, ani jeden bezbožník nepochopí, ale rozumní pochopia.

Koniec sveta (súčasnej civilizácie) je blízko, prichádza v priebehu desaťročia. Až okolo 15-20 percent obsahu Biblie tvoria proroctvá a konci sveta, je najvyšší čas ich začať seriózne analyzovať.

Nečakajte však nič od súčasných cirkví , ktoré sú súčasťou “mystického Babylonu”, súčasného chorého svetového systému ovládaného biblickým diablom. Ich úlohou je vás držať v nevedomosti, ako tomu je už stáročia, počnúc od časov feudalizmu. Akýkolvek systém silne zotročujúci masy je od diabla, nech sa jedná o feudalizmus, kapitalizmus, nacizmus, komunizmus či “liberalizmus”. Také je to jednoduché. Dokonca ani “tvrdo pracovať”, robit driny nie je nevyhnutnostou prežitia. Hoci tu,  v dávno zakaranténovanom “padlom” svete, sa to stalo extrémne dávno akceptovatelným sposobom života. Majte ale na mysli, že sa nejedná o žiadnu normalitu, ale o boží trest padlého ľudstva:

Genézta 3:17  … nech je prekliata zem pre teba; s námahou sa z nej budeš živiť po všetky dni svojho života

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

“ZAVŔŠI SA BOŽIE TAJOMSTVO” – 3.ČASŤ

Máloktorí si uvedomujú, že niektoré proroctvá z UFO literatúry a taktiež niektoré od jasnovidcov z 20.storočia sú vlastne plne v zhode s biblickými proroctvami o konci sveta. Mám na mysli proroctvá Aloisa Irlmaiera a Billyho Meiera. A aby to bolo ešte divnejšie, tzv. Henochové proroctvá od Billyho Meiera sú v zhode s niektorými časťami Protokolov sionských mudrlcov!

V tejto časti ideme analyzovat proroctvá od Aloisa Irlmaiera.

(ako sa to predpovedá aj v Ezechiel 38)

https://web.archive.org/web/20180121124144/http://klocher.sk/desive-proroctvo-o-3-svetovej-vojne/

https://web.archive.org/web/20180304210627/http://klocher.sk/desive-proroctvo-o-3-svetovej-vojne/2/

“Irlmaier predpovedal i svoju smrť v roku 1959. Jeho posledné slová boli: „Som rád, že môžem odísť, pretože nemôžem zažiť to, čo vidím.“ Takže niet pochýb o tom, že jeho vízie budúcnosti boli naozaj čierne.”

Irlmaier videl to isté čo “bohovia” ukázali aj apoštolovi Jánovi na ostrove Patmos pred 2000 rokmi o konci sveta, ktorý potom na základe týchto informácií napísal poslednú knihu Biblie, Zjavenia Jána.

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

ZAVŔŠI SA BOŽIE TAJOMSTVO” – 5.ČASŤ

Dobre už bohužiaľ nebude, no stále je nejaký čas do konca sveta (súčasnej civilizácie). Podľa Henóchových proroctiev Billyho Meiera všetko sa to skončí na jar roku 2029.

Prečo mu verím? Lebo mnohé z jeho proroctiev sa už naplnili do slova a do písmena. Boli  preukázatelne publikované v knižnej forme s názvom “And still they fly” ešte vo februári 2004. Aj ja mám tú knihu.

And Still They Fly!

https://www.amazon.com/Still-They-Fly-Guido-Moosbrugger

Pod článkom nájdete ako prílohu naskenované strany č. 324 a 328 tejto knihy, kde sa spomína rok 2029, kedy sa “skončí všetko”.

Henóchové proroctvá vznikli ešte v osemdesiatych rokoch minulého storočia, a boli  známe dávno pred rokom 2004.

Poďme ich teda analyzovať:

http://www.theyfly.com/prophecies/prophecies.htm

Ďaľej…

………………………………………………………………………………………………………………….

BANKÁRI, OLIGARCHOVIA, PÁPEŽ, NAŠI BISKUPI, TERORISTICKÉ ÚTOKY== MYSTICKÝ BABYLON!

Trochu “náboženskej výchovy”. Vzdelávajte sa, je najvyšší čas.

Ďaľej…