Moja “exkolegyna” a jej manžel, dánsky korunný princ

“A nadišiel čas vyliať im obsah šerbla na hlavu”

Túto časť idem venovať nemeckému iluminátskemu rodu Glücksburg. Zvýšená pozornosť je aj z osobných dovodov, keďže sa mi zhodou okolností ako 24 ročnému mladíkovi “podarilo” dostať sa do blízkosti ich dánskej vetve tvoriacej dánsku kráľovskú rodinu, z odľahlej dedinky na južnom Slovensku rovno do blízkosti “jamy levovej” v Kodani. Bol to zážitok a dalo mi to zabrať.

Nemecký rod Glücksburg cez kráľovnú Margaretu II momentálne vládne v Dánsku a cez kráľa Haralda V aj v Nórsku. V minulosti ich zástupcovia sedeli aj na tróna Grécka. Rod Glücksburg stál za vytvorením Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), a vďaka silnej vikingskej minulosti krajiny, kráľovná Margareta II šéfuje aj “námorníckej vetve” Maltézskeho rádu. To je skrytou príčinou, prečo sa z námornej spoločnosti Maersk mohol stať najvačší prepravný gigant na svete špecializujúci sa na medzinárodnú kontajnerovú dopravu. “Hnacou silou” za Maerskom je dánska kráľovská rodina. V skutočnosti nie Bill Gates ale dánska královská rodina tvorí aj hlavu “vakcinačnej chobotnice” kvoli ich obrovskému skrytému vplyvu vo WHO, čo spolu s farmaceutickým priemyslom používajú na vedenie skrytej chemickej vojny proti ľudstvu. Sú protestanti, a ako takí, majú obrovský vplyv nad rozenkruciánskym bratstvom, tajným spolkom, ktorý aj v súčasnosti má veľký vplyv na udalosti vo svete. Rozenkruciánske bratsvo, spolu s templármi, tvorilo “predchodcu” súčasného slobodomurárstva, a stálo aj za reformátorom Martinom Lutherom. Všetky reformované a evanjelické cirvi sú babylónskeho povodu, a aj v súčasnosti sú riadené slobodomurárstvom.

Gróf (a bývalý princ) Ingolf Rosenborg z rodu Glucksburgovcov. Bol dedičom trónu Dánska. Keby sa dánska ústava nebola zmenená v roku 1953 tak, že aj ženy možu zdediť trón, stal by sa z neho dánsky kráľ.

Má vysokú autoritu nad rozenkruciánskym bratstvom ako aj nad WHO.

Rosenborg

Symbolom WHO je Asklepiova palica ovinutá hadom. Hady sú jedovaté, podobne ako súčasný farmaceutický priemysel…Rozenkruciáni v minulosti boli posadnutí alchýmiou.

Kým niektoré kráľovské rody sú/boli priklonené k sionistom (napr. Habsburgovci), tak Glucksburgovci sú priklonené k nacistom. Potajomky podporujú neonacistické hnutia a motorkárske gangy. Nezabúdať, že sionizmus a nacizmus majú “spoločného menovateľa”: volá sa satanizmus. Vikingovia svojou brutalitou a rasizmom boli “starobylými nacistami”. Vikingovia neboli severania, ale boli potomkami Skýtov pochádzajúcich z Kaukazu, ktorí sa v pradávnej minulosti miešali aj s Iráncami a Médmi. Neskor migrovali na územie Skandinávie a podmanili severanské kmene. Bojovnosť Iráncov a Vikingov(Dánov) má spoločné korene. Dánska mentalita je bližšia k iránskej než slovenskej, maďarskej či anglickej. To hovorím podľa vlastných skúseností. Kým v Nemecku je rasizmus viditeľný a často násilný, tak v Dánsku je všadeprítomný, sofistikovanejší a skrytý. Hlavne Arabov, černochov a ľudí z Východnej/Strednej Európy považujú za menejcenných, no v skutočnosti okrem samých seba, žiaden iný národ nepovažujú za úplne rovnocenný. Mnohí z nich sa považujú za “najdokonalejších”, presne ako mnohí z Nemcov, no je to tam ovela rozsiahlejšie ako v Nemecku.

Dánski Glucksburgovci predstavujú liberálno-nacistickú vetvu svetovej elity. Podporujú falošnú klimatickú agendu. Majú úzke kontakty na Billa Gatesa, ako mali aj na Baracka Obamu. To nebolo náhodou, že v roku 2009 sa klimatická konferencia konala v Kodani, a objavil sa tam aj vtedajší americký prezident, Barack Obama.

Okrem chemickej vojny proti ľudstvu, sa “špecializujú” aj na biologickú: áno, mám na mysli vírusy.

V Dánsku pre zmutovaný koronavírus zlikvidujú 2,5 milióna noriek
https://www.teraz.sk/zahranicie/v-dansku-pre-zmutovany-koronavirus-zl/505527-clanok.html
V novembri 2020 si zrejme dali vypustit nový typ koronavírusu v Dánsku samotnom.
O charaktere týchto ľudí svedčí aj toto:
Obama sa s dánskou premiérkou spoločne rehotali do mobilu na pohrebe Nelsona Mandelu
https://www.theguardian.com/world/2013/dec/14/helle-thorning-schmidt-selfie-mandela-denmark
V roku 2009 prevážalo Obamovo prezidentské lietadlo vírus “prasačej chrípky” do Mexika. Lenže za Obamom ešte bola “vyššia moc” pri tej akcii: dánska kráľovská rodina…

http://en.wikipedia.org/wiki/Venezuelan_equine_encephalitis_virus

“In April 2009, the U.S. Army Medical Research Institute of Infectious Diseases at Fort Detrick reported that samples of Venezuelan equine encephalitis virus were discovered missing during an inventory of a group of samples left by a departed researcher.”

V apríli 2009 v “Ústave pre výskum infekčných ochorení” americkej armády vo Fort Detricku v Marylande (vyrábajú sa tam biologické zbrane) sa uskutočnila hlbková kontrola. Ked Pentagon zistil, že tam chýbajú nádoby druhu vírusu, ktorý sa v Mexico City rozšíril hned po Obamovej návšteve, generáli vydali povel na zostrelenie amerického prezidentského lietadla, ktoré bolo práve na ceste do New Yorku do sídla OSN, kde mal Obama príhovor o práve začínajúcej epidémii “prasačej chrípky” (v ktorej sa mimochodom ani jedno prasa nenakazilo).

Bolo to ako z akčného filmu…. Ked obranné systémy Air Force One detekovali, že ich stíhačky F-16 chcú zostrelit, piloti prezidentského lietadla namierili rovno nad husto obývaný centrálny New York, aby sa vyhli najhoršiemu. Prezidentské lietadlo začalo šialene manévrovat medzi mrakodrapmi New Yorku, za ním stíhačky F-16… Pozrite si videá:

Obama Was In Mexico For Swine Flu Outbreak
https://www.cbsnews.com/news/obama-was-in-mexico-for-swine-flu-outbreak/

“The outbreak coincided with President Barack Obama’s trip to Mexico City”

Čas vypuknutia epidémie prasačej chrípky v Mexiko City je zhodný s Obamovou návštevou v meste.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-1173672/Obamas-swine-flu-scare-shaking-hands-archaeologist-died-week-later.html
Týždeň po tom, že si podali ruky, zomrel na prasačiu chrípku Felipe Solis, riaditeľ Národného antropologického múzea v Mexiko City

Nádoby plné vírusu “prasačej chrípky” doniesol do Mexiko City na palube amerického prezidentského lietadla zamestnanec amerického Ministerstva energií s menom Marc C Grinswold, ktorý bol expertom na biologické zbrane. Počas Obamovej návšetvy úmyselne nakazil viac ľudí, ktorí boli v kontakte s americkou prezidentskou delegáciou, a rozšíril vírus aj na viacerých miestach mexickej metropoly. Aby sa vyhol podozreniu, nakazil si aj sám seba:
Obamov asistent sa počas prezidentskej návštevy nakazil prasačou chrípkou
Barack Obama aide infected with swine flu in Mexico
http://web.archive.org/web/20090503221526/https://www.telegraph.co.uk/health/swine-flu/5253536/Barack-Obama-aide-infected-with-swine-flu-in-Mexico.html

“The unnamed man, a Department of Energy employee, “came down with flu-like symptoms associated with his work in Mexico,”

“Nemenovaný zamestnanec Ministerstva energií USA sa nakazil prasačou chrípkou počas Obamovej návštevy v Mexiko City”

Dánsky korunný princ s manželkou (ukazujú okultné ručné signály!)
Zdroj: https://ekstrabladet.dk/underholdning/kongelige/danskekongelige/kronprins-frederik-overrasker-saadan-har-du-aldrig-set-ham-foer/7823050

KF2

Dánska kráľovná Margareta II oznamujúca dánskemu obyvateľstvu vypuknutie pandémie koronavírusu dňa 17.3.2020. Neviem, ako vy, ale pozerajúc sa na túto fotografiu, človek sa okamžite “premení” na akúsi imaginárnu “červenú čiapočku”, a začne si klásť otázky typu: “Stará mama, prečo máš taký divný úškrn na tvári?”, “Čo tie divné odseknuté ruky so srdcom?”, “A prečo si oblečená v satanistickom bordovom kostýme?”

MII

Zdroj: https://www.kongehuset.dk/video-hendes-majestaet-dronningens-tale-til-befolkningen

Nepáči sa mi, že dánsky korunný princ sa v súčasnosti až príliš motá okolo Slovenska. Príde aj na oficiálnu návštevu. Neveští to nič dobré.
Čaputová v Kodani v královskej paláci:
https://www.kongehuset.dk/foto-video/hkh-kronprinsen-modtog-slovakiets-praesident

Prezidentka Čaputová: Dánsky následník trónu Frederik prijal pozvanie na Slovensko
https://spravy.rtvs.sk/2021/05/caputova-sa-stretla-s-danskym-korunnym-princom/

Slovensko ako prvé na svojom obyvatelstve zaviedlo akýsi “znak šelmy” – hovorím o modrých certifikátoch a plošnom testovaní. Ako druhá krajina na svete to zaviedlo Dánsko.

Dáni po nás opakujú a tiež plošne testujú, sú hlúpi, vraví ironicky Matovič
https://dennikstandard.sk/68975/dani-po-nas-opakuju-a-tiez-plosne-testuju-su-hlupi-vravi-ironicky-matovic/

Ćo si myslíte, bola to naozaj Merkelová a Macron, čo boli skutočnými iniciátormi Martovičovho plošného testovania, alebo zas zasiahla nejaká “ešte vyššia moc”, mocnejšia než Merkelová či Macron? Mám drahému princovi doniest kyticu pri jeho návšteve Bratislavy? Veľmi dobre pozná moje meno, no nemyslím si, ze by ma mal príliš v láske!

A ako sa k týmto može nejaký dedinský chlapec z Južného Slovenska len tak dostat? Takto!

IAESTE

Navision A/S bol zakladaný Peterom Bangom a jeho dvomi spolužiakmi z Dánskej technickej univerzity. Jedná sa o vnuka slávneho dánskeho elektronického inžiniera, Petera Banga staršieho, zakladatela elektronického gigantu Bang and Olufsen.

Peter Bang mladší ako “privátny kamarát” dánskeho korunného princa
https://finans.dk/erhverv/ECE10100866/diskret-bobarnebarn-har-vendt-nedtur-til-stor-optur/?ctxref=ext

Han er privat ven med kronprins Frederik, barnebarn af B&O-koncernens ene stifte

Peter Bang starší:

Bang_Snr2
https://da.wikipedia.org/wiki/Peter_Bang_(ingeni%C3%B8r)

Bang mladší

Bang_Jnr

A to som ja. Všímajte si tú grotesku: mal som s ním spoločného šéfa, nakolko pracoval vo vlastnej korporácii ako obyčajný softérový inžinier! Neviem prečo, ale hodili ma rovno k nim, ale prežil som to, no dalo mi to “trošku” zabrať! Bol to zaujímavý človek, totálny introvert so slabými komunikačnými schopnostani, no zároveň geniálny softvérový inžinier. Zrejme svoj DNA zdedil po slávnom starom otcovi.

Tb

Koncern Navision na moje vtedajšie velké prekvapenie kúpil v roku 2002 Microsoft. Zrejme “zafungovali” kontakty dánskej kráľovskej rodiny na Billa Gatesa.

https://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Dynamics_NAV
On July 11, 2002 Microsoft bought Navision A/S to go with its previous acquisition of Great Plains.

Mary, Crown Princess of Denmark
https://en.wikipedia.org/wiki/Mary,_Crown_Princess_of_Denmark

she was employed by Microsoft Business Solutions (5 September 2002 – 24 September 2003) near Copenhagen as a project consultant

Mary, dánska korunná princezná zamestnaná v Microsofte pri Kodani od 5 September 2002 – 24 September 2003.

Predľženie mojho pracovného povolenia z októbra 2003 už ako zamestanca Microsoftu.

Op1

OP2

Ja som robil, čo bolo v mojich silách, aby sa to šialené plošné testovanie na Slovensku zastavilo. Bohužiaľ nie je žiadnou triviálnou záležitosťou s týmito netvormi bojovať. Zastaviť testovanie sa síce nepodarilo (Andrejovi Dankovi sa však takmer áno!), ale podarilo sa riadne pošramotiť matovičovu dobrú povesť v zahraničných médiách, na ktorých mám určitý neformálny vplyv, ako aj v alternatívnych médiách.
Dostal som k tomu určitú pomoc aj zo Slovenska.

Krajina čo testovala celú svoju populáciu má teraz najhoršiu úmrtnost na COVID na celom svete

Country that tested entire population for COVID now has highest death rate in world
https://uk.news.yahoo.com/country-tested-whole-population-covid-highest-death-rate-world-185530921.html

Slowakei: Chaos in der Corona-Katastrophe

https://www.dw.com/de/slowakei-chaos-in-der-corona-katastrophe/a-56714937

https://www.facebook.com/peter.ivor.advokat/posts/177668737448355

Totálny rozklad právneho štátu v SR a likvidáciu základných ľudských práv a slobôd, ktoré nám okrem Ústavy SR garantuje i Európsky dohovor pre ľudské práva, si všimli už aj niektoré zahraničné média, konkrétne kanadské nezávislé spravodajské médium Breaking.news.ca, ktoré nazvalo Slovensko vo svojom článku nacistickým experimentálnym táborom. Kto by si chcel prečítať doslovný slovenský preklad citovaného článku Breaking.news.ca, jeho úplné znenie zverejnili viaceré alternatívne média, napr. Zem a vek a pod.

Slovakian Government Now Force-Testing Entire Population For Covid Every 7 Days!
https://breaking-news.ca/slovakian-government-now-force-testing-entire-population-for-covid-every-7-days/

V kanadskom médiu nazvali Slovensko nacistickým experimentálnym táborom
https://zemavek.sk/v-kanadskom-mediu-nazvali-slovensko-nacistickym-experimentalnym-taborom/

https://www.hlavnespravy.sk/v-kanade-informovali-o-kuriozite-slovenska-vlada-nuti-kazdych-7-dni-testovat-celu-populaciu-na-covid/2440896

https://www.hlavnydennik.sk/2021/02/14/judr-lukas-machala-slovensko-je-nacisticky-experimentalny-tabor/

https://www.badatel.net/kanadske-medium-nazvalo-slovensko-nacistickym-experimentalnym-taborom/

https://www.magazinslovensko.online/kanadske-medium-nazvalo-slovensko-nacistickym-experimentalnym-taborom/

https://www.infovojna.sk/article/slovensko-ako-nacisticky-experimentalny-tabor-tak-hodnoti-proti-covidove-opatrenia-matovicovej-vlady-kanadsky-spravodajsky-portal

https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/v-kanadskom-mediu-nazvali-slovensko-nacistickym-experimentalnym-taborom

Hlas – sociálna demokracia

https://www.facebook.com/HlasSocialnaDemokracia/posts/235016008259906

Takúto celosvetovú “reklamu” určite nepotrebujeme
Jediná cesta je prečo s touto neschopnou vládou!!!

Dostalo to pár stoviek tisíc čítaní, Facebook to neskor začal cenzurovať.

Niektoré naše médiá sa to celé snažili bagatelizovať a skompromitovať, no rozsah “akcie” bol rádovo oveľa vačší.
Ako vzniká fáma: Zem a vek sa spojil so štyrmi webmi, rozšírili anonymný text o nacistických pokusoch slovenskej vlády
https://dennikn.sk/2272426/ako-vznika-fama-zem-a-vek-sa-spojil-so-styrmi-webmi-rozsirili-anonymny-text-o-nacistickych-pokusoch-slovenskej-vlady/

Ďalší HOAX: Žiadne kanadské médium neoznačilo Slovensko za experimentálny tábor
https://www.topky.sk/cl/10/2070673/Dalsi-HOAX–Ziadne-kanadske-medium-neoznacilo-Slovensko-za-experimentalny-tabor

Tento text sugestívne opisuje protipandemické opatrenia slovenskej vlády. Obsahuje však aj anglické formulácie ako “our government” (naša vláda), ktoré naznačujú, že autor textu mohol byť slovenským občanom.
Spomínané slovenské weby označili stránku breaking-news.ca za kanadské médium. Stránka infovojna.sk ju označila za kanadský spravodajský portál, stránka hlavnespravy.sk dokonca za kanadskú nezávislú tlačovú agentúru. Web breaking-news.ca však neobsahuje žiadnu zmienku o tom, kto za ním stojí.

“ktoré naznačujú, že autor textu mohol byť slovenským občanom.”

Správne! Pozrite si to napríklad aj na investmentwatchblog.com. Na konci článku je odkaz na Facebook stránku mojej rodnej dediny!
Slovak government now force-testing entire population for Covid every 7 days
https://www.investmentwatchblog.com/slovak-government-now-force-testing-entire-population-for-covid-every-7-days/

The facebook page of my home village, announcing the Saturday results for the mandatory testing for residents being carried out this weekend:

www.facebook.com/kamocsa/posts/2791658051110911

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s